Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Temmuz '13

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
293
 

Turnacıoğlu'ndan Kastamonululara fırsat...

Turnacıoğlu'ndan Kastamonululara fırsat...
 

Turnacıoğlu'ndan Kastamonululara fırsat...


İstanbul’da ilk çok katlı GSM mağazasını Beykoz’da açan Turnacıoğlu Telekom Kastamonu’da açılışı yapılacak olan Havaalanının faal kalabilmesi için Türk Hava Yolları ile bir anlaşma yaptı.

Beykoz’dan Kastamonu’ya, ya da Kastamonu’dan İstanbul’a gelecek olan yolculardan numarasını Turkcell’e taşıyan veya Turkcell yeni hat alanlara 20 TL indirim yapılacak.

Türk Hava Yolları’nın ilk uçuşlarına özel düzenlediği kampanya kapsamında 69 TL olan İstanbul seferleri Turkcelllilere özel 49 TL olacak.

Kastamonuluları uçağa bindirmeyi teşvik amacıyla bundan yaklaşık iki ay önce projenin hazırlığına giren Turnacıoğlu ve Kastamobil firması sahipleri Ferit Nuhoğlu ve Mustafa Kemal Turnacı, bu projeyi ilk olarak Turkcell Bölge Müdürü Bora Dedeoğlu’na sundu. Projenin daha üst kurullar tarafından onaylandığı Ferit Nuhoğlu’na bildirildi.

Hedef; Otobüs biletinden daha ucuz uçak bileti

Proje kapsamında, numarasını faturalı Turkcell’e taşıyan veya yeni Turkcell faturalı hat alan müşterilere 20 TL tutarında indirim kuponu verilecek. Bu kupon ile uçak bileti alacak kişilere 20 TL tutarında indirim yapılacak. Yani ilk etapta 69 TL’ten satışa sunulacağı bildirilen Kastamonu – İstanbul arası uçak bileti Turkcelllilere 49 TL’den satılacak.

Beykoz’da da yakında uygulamaya geçecek…

Proje Kastamonu’da uygulamaya konulmuşken, Beykoz’da ise alt yapı çalışmaları sürüyor… Konuya ilişkin Dost Beykoz’a bir açıklamada bulunan Turnacıoğlu Telekom Sahibi Mustafa Turnacı, Kastamonu’da uygulamanın başladığını bu vesile ile memleketleri Kastamonu’ya farklı bir hizmet sunduklarını dile getirdi.

Turkcellilere İstanbul’dan Kastamonu’ya uçak 49 TL’ye gidiyor

Beykoz da Kastamonuların oldukça fazla olduğunu ve Kastamonuların her yıl memleketlerine en az  3 kez gidip geldiklerini söyleyen Turnacıoğlu, Kastamonuluları havayoluna teşvik etmek istediklerini bu nedenle numarasını Turnacıoğlu Telekomdan Turcell’e taşıyan, ya da yeni hat alan müşterilere verilecek bir indirim kuponu ile 69 TL olan uçak biletinin 49 TL’ye verileceğini söyledi.

Projenin Beykoz ayağının tamamlanmasıyla birlikte Kastamonu dernekleriyle irtibata geçecek ve projeyi anlatacaklarını söyleyen Turnacıoğlu, bu projeden tüm Kastamonuların yararlanmasını istediklerini kaydetti.

www.dostbeykoz.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
 
Toplam blog
: 141
Toplam yorum
: 16
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 505
Kayıt tarihi
: 04.09.12
 
 

1972 yılında Rize Güneysu'da doğdu. Eğtim hayatını orada tamamladı. Zaman içinde Avrupa'nın bir ç..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster