Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Aralık '09

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
226
 

Tutunamayanlar...

Tutunamayanlar...
 

Kelimelerinde kan var...


11.12.2009 önemli bir gündür Ahmet TÜRK için (soyadına bakıp bir kez bile düşünmemiştir sanırım). Duvara dördüncü kez çarpmış olmanın alışılmışlığı ve artık geriye dönmenin zorluğu yüzüne yansımıştır bile. Zira daha sert bir düşüştür bu seferki.

Yazı için seçtiğim resim "gerçek bir katil" ile, "gerçek bir katilin sözcüsünü" yanyana getirmiştir. Bugün ölüm kamplarına turistik tur düzenlenen lider sadece yaptığı zulümle anılmaya devam etmektedir.

Resmin diğer tarafındaki ise bizzat kürt kökenli vatandaşlarımızın ve onların bebeklerinin katilinin sözcülüğünü, Türk Siyaset Tarihinde dördüncü kez yapmaya soyunmuş ancak her dafasında olduğu gibi yine duvara çarpmıştır bu sefer de tarih kötü olanları yazacaktır ama onlarda öncekiler gibi tutunamayacaktır.

Kapatma kararı ile söylenildiği gibi yara alan Türk Demokrasisi değildir, zira bu demokrasi böylelerini, geçmişlerinde ne oldukları belli olduğu halde, seçime sokmaya bile izin verecek kadar özgürlükçüdür.

Sayın Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman YALÇINKAYA 'nın hizmetlerinden dolayı ellerinden öpüyorum. Anayasa Mahkemesine ise söylenecek laf yok Türk Adaletinin mihenk taşı olmaya devam etmektedir.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 59
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 455
Kayıt tarihi
: 21.01.09
 
 

23.11.1977 doğumluyum, nüfus kağıdımdan belli olur memur çocuğuyum. Aslen Erzurumluyum. Evliyim iki ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster