Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Ekim '18

 
Kategori
Estetik / Güzellik
Okunma Sayısı
42
 

Tüylerinizden Kurtulun

Tüylerinizden Kurtulun
 

Kadınların belki de ne büyük sorunlardan biri olan tüylerden kurtulmak için bir çok yol mevcuttur. Ancak kadınların bu durumdan kurtulmaları ne yazık ki pek te kolay olmamaktadır. Günümüze gelene kadar ağda, evde epilasyon cihazları ve jilet gibi bir çok yöntem kadınların başını daha büyük dertlere sokmaktadır.

Ağda, hem kıl köklerini besleyip yayılmalara sebep olmakta hem de uzun vadede tende kalıcı hasarlar oluşturmaktadır. Jilet, kadınların hayatını kolaylaştırıyor gibi görünse de aslında kıl köklerinin sertleşmesine ve sadece bir kaç günlük rahatlama ile sonrasında hızlı uzama sorunu yaratmaktadır. Ve tabiiki aslında en kolay yol gibi görünse de ve teknoloji olarak en ileri cihaz olsa da epilady cihazları çok sancılı süreç yaşatmaktadır. İster buz uygulamalı ister suda kullanılanı olsun ciddi acılı bir alıma sebep olmaktadır.

Günümüzde teknolojinin en büyük faydasını epilasyon cihazları görmektedir. İğneli epilaysondan günümüz lazer epilasyonuna kadar bir çok teknik ile gelişim göstermekte ve kadınlara büyük kolaylık sunmaktadır. Üstelik artık sadece kadınlar değil, erkeklerinde hayatını kurtarıyor denilebilir. İğneli epilasyonun can yakan tedavi sürecinden sonra alınan sonuçlar göz önünde bulundurularak teknoloji bu alanda akıllıca kullanılmıştır. Lazer epilasyon, soğutmalı teknikleri ile kadınlara sancısız ve kolay bir şekilde tüylerden kökten kurtulma fırsatı sağlamaktadır.

Soğutmalı, ütülemeli, koyu ve açık kıl köklerine göre ayrım yapabilen cihazlar ile herkes tüylerinden kurtularak rahat bir hayat yaşayabilmektedir. Kıl kökünün durumuna göre kaç seansta tamamen biteceği belirlenen ve belirli aralıklar uygulanarak aslında düşündüğünüzden daha kısa sürede tüysüz bir vücuda sahip olabilirsiniz. En önemli ve dikkat edilmesi gerekn noktası, güvenilir ve gerçekten işinin ehli kişiler tarafından yapılmasıdır. Lazer epilasyon, düzgün yapılmadığı durumda bölgede yanıklara, uzun süreli tedavilere sebep olabilir.

Araştırmalarınızı güvenli ve temiz yerlerde yaparak vücudunuzdaki istenmeyen tüylerinizden kurtulmak artık çok kolay... Hayatınızın geri kalanını tüylerinizi düşünmeden geçirmek istiyorsanız hemen araştırmalarınızı yaparak, mevsimde uygun duruma geliyorken yaptırmaya başlamalısınız. Herkes yumuşak ve pürüzsüz bir cilde layıktır.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Toplam blog
: 99
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 109
Kayıt tarihi
: 30.03.18
 
 

Merhaba :) Herkesin yazmaya olan isteği ve hayranlığı ile burada buluşabiliyor olmasından çok büy..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster