Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Mart '21

 
Kategori
Alışveriş - Moda
Okunma Sayısı
277
 

Twitter Bültenler

Twitter’a yeni bir özellik daha geldi; Bültenler… Ücretsiz bülten başlatma özelliğine Twitter sayfanızın sol tarafında yer alan “Daha Fazla” sekmesine tıklayarak erişebilirsiniz. Bülten sekmesine tıkladığınızda ise küçük bir pop-up ile karşılaşıyorsunuz. Pop-up'a tıkladığınızda ise Revue'ye yönlendiriliyorsunuz. Site, yeni başlayan kullanıcıların detaylı bilgi edinmesi amacıyla onları Twitter'ın Revue ile ilgili blog yazısına yönlendiriyor. Sonrasında ise blogdaki adımları takip ederek kolayca bülten oluşturup planlayabiliyorsunuz.

 

Twitter, yazar ve yayıncıların çalışmalarının karşılığını almaları ve hedef kitlelerine ulaşmaları için oluşturduğu Bültenler(@Revue) belli kullanıcılar yayında…

Revue; Bülten oluştur ve planla, tweetler yerleştir, E-posta listelerini içe aktar, etkileşimi analiz et ve  ücretli abonelerden para kazan sekmelerinden oluşuyor. Twitter uygulaması sayesinde bültene Tweetler yerleştirmeniz ve bülteni kolayca Twitter'da yayınlamanız ve planlamanız da mümkün. Revue'nün alışık olduğumuz e-posta listelerini içe aktarma, etkileşim analizleri ve ücretli abonelik modelleri de varlığını sürdürmeye devam ediyor.

Özellik şu an için Türkiye'deki sınırlı sayıda kullanıcıya açılmış olabilir. Yazar ve yayıncıların daha fazla içerik üretmesini ve böylece platformdaki etkileşimin artışını hedefleyen Twitter, özelliği tüm kullanıcılara açmamayı da tercih edebilir.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 62
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 114
Kayıt tarihi
: 20.09.16
 
 

Ankara'da, esnaf bir babanın ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olarak dünyaya gözlerimi açtım. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster