Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

https://dilimdeki.blogspot.com/?m=1

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Öte

Merhaba,bu şiirimsinin ilhamlarından biri de Konuşmanın imkansızlığı üzerine bir deneme adlı kitaptır.Yoksa şairlik neyimize..sevgiler..

20 Mayıs 2021 10:33
Sait faik'te Homoerotizm

Siz de seversiniz diye diyorum.Sabah sabah arşive daldım.Arşiv dediğim kitaplığımdaki eski dergiler.Müsebbibi yazınızdır.Neredeyse yirmi beş yıl olmuş.O zamandan bu zamana edebiyat coğrafyasında kim neymiş, ne yapıyormuş, ne olmuş denecek ne çok şey var diye karıştırdım durdum. Kemal Varol, İhsan Oktay Anar,Ece Temelkuran...Didem Madak'a rastlattım yine kendimi mesela, :) öğrenci daha. Tam sayfa bir röportaj, yanında Siz Aşktan Ne Anlarsınız Bayım. -Sanırım onu yazacağım başka bir mecrada- Hâlâ mevzuya gelemedim. : ) Geleyim. İlk ordan diyorum, Orhan Pamuk'un kendi desenlerine eşlik eden yazılarından birinde öğrenmiştim Sait Faik'i.Başımda gençliğim..Keşke o anı yazmış olabilsem diye düşündüm.Şaşkınlık mı, hayret mi,yadırgama mı? Nerde!Kalmamış bir şey. Yazdıklarınıza katılıyorum ama.Edebiyat, güzellenerek olmuyor.Çok meziyetin yanında aşkınlık, cesaret de istiyor. Selamlarımla..

14 Mayıs 2021 09:42
Öte

Onay ve cevap butonları o kadar yakın ki birbirine karışıyor Melek Hanım.Sitem deyince Bedri Rahmi Sitem şiiriyle esiverdi.. Orhan Veli durur mu?:) Diyor ya hani "bilmezdim kelimelerin bu kadar kifayetsiz olduğunu..."Sağolun,selamlar.

17 Mart 2021 09:34
 
Toplam blog
: 83
Toplam yorum
: 1401
Toplam mesaj
: 114
Ort. okunma sayısı
: 1607
Kayıt tarihi
: 02.12.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    ...