Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Eğitim, meslek, ilgi alanları... Günbegün ötede büyüyeni merak ediyorum. Bunları çıkardığında geriye kalanı. Yana yana çıkan dumanı. Dumanın ardındaki külü, külün içindeki göz göz közü. Hepsi de o değil mi? Şarkı işte; biraz kül biraz duman.Olmadı şiir. "Şiirler yazdım, kitaplar okudum, elime bir bardak aldım, onu yeniden oyd..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Beni Güzel Hatırla

Her kırık birbirine benziyor biraz. Her hatırlayış, her susuş, her başlangıç ve her bitiş.Ondan bir takvim dönümünde bir kırığa dolarken kelimeler, bir hatırlayışla iç geçirirken bazen ve susarken güzel hatırla-n-maktan başka bir şey gelmiyor elden. Selamlar,sevgiler..

18 Kasım 2018 02:35
İnternet Argosu ve Sosyal Medya Kullanma Alışkanlıklarının Gençlerin Sözlü Dilleri Üzerindeki Etkisi

Argoyu severim.Ama malum her ağza yakışmıyor, her kaleme de.Can Yücel "başka türlü bir şey benim istediğim"dercesine küfrederdi.Ece Ayhan keza. .Hulki Aktunç düştü aklıma.Argo,dilin gizli örgütüdür demişti.Söz dağarı yaşasın.Siz de yaşayın! İnternet argosu nedir ne değildir? Satır satır okunasıydı,okudum.Elinize emeğinize değsin.Kolay iş değil.

14 Kasım 2018 15:06
İçe...(Apareka'ya Mektuplar)

Aperaka'ya sorular.Bir iç nereye döker içini? Sonsuz içler toplamıyla yaşansa dışa sirayet eder miydik? Bütün içler dışarı bütün dışlar içeri dense mesela içeriden ne mektuplar taşardı dışarıya? İçin içiyle Apareka'ya selamlar. .

06 Kasım 2018 08:45
 
Toplam blog
: 113
Toplam yorum
: 1392
Toplam mesaj
: 114
Ort. okunma sayısı
: 1247
Kayıt tarihi
: 02.12.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    ...