Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Susmanın erdem sayıldığı bu topraklarda, bir uzun suskunluğa içimdeki kelimeleri gömdüğüm oldu. Sonra baktım ki avaz avaz susuyorum; olmuyor. Aktım beyaz kağıt boşluğuna. Derken sanal dünyada bir su damlası kadar yerim varmış, ayırttım ben de. Neden Üç nokta?  Söyleyemediklerimi bir gün birisi anlar diye üç nokta... Geleceğe,..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Dinlememek Üzerine, Neden Dinlemiyoruz?

İki dinle bir konuş, söz gümüş sükût altın. Ama değindiğiniz gerekçeler dışında bir de kendimizi dinlemek var. Başkasına dinletmek değil tabii. Hani kendine ne kadar kulak kabartsa, iç sesini ne kadar dinlese, kendiyle baş başa kalmayı ne kadar çok sevse iş kendiliğinden gelişecek.Doğa da biraz aynı şeyi söylüyor doğrusu bana. O ıslık gibi inceden biten patikalar ve üstüne çökmüş bulutlara... bakınca susmak ve sadece dinlemek istiyorum.İstiyorum da...Tastamam istemekle olsa:) Selamlar, sevgiler...

22 Kasım 2017 15:25
Godot'yu Beklerken *

Tam da "bekleyiş diyorum caddelere dalıp gidiyorsun"derken, tam da "korkuyu beklerken, tam da "bekliyorum öyle bir zamanda gel ki vazgeçmek mümkün olmasın" derken, tam da "bir bekleme salonu yalnızlığı"derken,Godot'yu beklemek,beklemek...Ne güzeldi.Selamlar..

17 Kasım 2017 20:47
Denizin Kıyısında...

Hiçlik makamındandı.:) Selamlar,sevgiler..

14 Kasım 2017 10:25
 
Toplam blog
: 118
Toplam yorum
: 1323
Toplam mesaj
: 117
Ort. okunma sayısı
: 1151
Kayıt tarihi
: 02.12.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    ...