Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Ocak '08

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
243
 

UFO hakkındaki gerçekler!

Hikayeyi biliyorsunuz. Dünya'da uzaylılar yaşıyorlar mı yaşamıyorlar mı?

Sabah bir tv kanalında yatakta ımızganırken dikkatimi çekti. Yakınlarda yine bir ufo çekimi yapılmış onu tartışıyorlardı.

Bu yazıyı niye yazıyorum? Çünkü, ufo olayı üzerinden insanları kandırmaya çalışan insanların cezalandırılmaları gerekir.

Neden? Çünkü, kendi kurduğu düzenek içinde, ya da gerçekten ufo olmadığını bildiği ama kendi düzeneği olmayan bir durum içinde çekim yapıyor ve insanları bu gerçek ufodur diye kandırıyor. Bunun sahtekarlık suçu olması gerekmez mi? Ben kanun adamı olsaydım takibat başlatırdım.

Ufo olayındaki durum nedir peki? İşin analitik tarafı şu:

Dünya'da ya da evrenin herhangi bir yerinde uzaylı olabilir. Bu belki 50 sene sonra, dünyaya çarpıp yok edecek bir meteorun bize doğru harekete geçmiş olma olasılığı kadar gerçektir.

Ama bunun kanıtı yok. Uzaylılara ait olabileceği ileri sürülen uçan daireler ya da uzay araçlarına ilişkin, flu olmayan, açık ve seçik olan, çevresindeki nesnelerle ölçüştürülebilecek, olağan algılama düzeyinin sınırları içinde tek bir tane bile kanıt yok. Ki defalarca bu yolda hile yapan bir sürü olay var.

Durum böyleyken, adamın biri kalkıyor, yıllardır şov yapıyor, olayları manipüle ediyor. Hayatın ne olduğunu bilmeyen insanların kafalarını karıştırıyor vs.

Sen kimsin kardeşim ipe sapa gelmez iddialarınla vatandaş olarak beni dolandırmaya çalışıyorsun!

Bilimden nasibini almış bir adli bir yetkili yok mudur hesap soracak?

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

bir yorumunuzu beğendiğim için sayfanıza girdim, ilgimi çektiği için de bu konuya... Aslında bu konular çok net değil. Ben eğer bilmemne kadar ışık yılı uzaklıkta bir gezegenden dünyaya ziyaret düzenleyebilecek teknolojiye sahipsem zaten herhangi bir kanıt da bırakmam ortada. bununla birlikte dünyadaki pek çok insan ufolara inanıyor ama yeterli uzay bilgisi olmadığından, ufo görmenin mümkün olduğunu düşünüyor ve bazen toplu histeri krizlerine girebiliyor. o bakımdan onları da suçlamamk lazım bence. e tabi bu ufolar neden en çok amerikada görünür çünkü para kazanmasını en iyi bilen millet onlardır. bu da başka bir gerçek...

karga 
 29.01.2008 11:41
Cevap :
Sayın Karga, size katılıyorum, gizemli olan pek çok konu kitaplara bile konu olmuş.. Bu konular hakkında konuşulmaması filan düşünülemez, ama bunu kötü amaçlı kullananlar varsa, onların da biraz kulağını çekmek lazım..  29.01.2008 12:20
 

milleti dolandırıp cebindeki üç kuruşu da alanlar ellerini kollarını sallayarak geziyorlar bu memlekette de o adli merciilerin gıkı çıkmıyor , sizin kadar ince düşünmelerini beklemeyiniz heralde..., sevgiler

Dilek Fuçucı 
 29.01.2008 10:14
Cevap :
Evet ülkemiz ne yazık ki mafyalaştı son yıllarda.. İşdünyası, politikacı, güvenlik ve yargı güçlerinin kimi tekil parçalarında doğrudan hırsızlık için ya da başka ulvi amaçlar için yapılan işbirliği ve çürüme genişliyor, biz de kalkmış incirin çekirdeği diyoruz..  29.01.2008 11:55
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 467
Toplam yorum
: 945
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1002
Kayıt tarihi
: 21.10.07
 
 

Ankara'da yaşıyorum. Çeşitli güncel konularda, zaman zaman "Neden olaya böyle bakılmıyor?" diye düş..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster