Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün

http://blog.milliyet.com.tr/sabiharana

09 Ekim '08

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
863
 

UFO oğlum UF'O oo

UFO oğlum UF'O oo
 

UFO UFOLAR UZAY UZAYLILAR İSTANBUL'A GELMİŞLER HOŞGELMİŞLER :)


Fotoğraftakiler UFO değilse ne?

Onlar bizim çocuklar ayolll

- Bizler Kumburgaz'lıyız, bizler İstanbul'luyuz, bizler birer dünyalıyız, bizde soruyoruz, bunlar UFO değilse ne?
- Ben cevap verebilir miyim? Bunlar bizim çocuklar efendim..
- Sen de kimsin be kadın?
- Ben onların annesiyim beni almaya gelmişler efendim..
- Hadi diyelim ki inandık! Sen nereden gelmiştin?
- Uzaydan efendim.. Vallaha da billaha da uzaydan geldim. Sımsıkı yemin ettim işte.. Hem siz halk arasında demez misiniz ''yemin etse karnı ağrımaz?'' bende yemin ettim gerçekten de karnım ağrımadı bu söz gerçekten gerçekmiş. :)

- Eee anlat bakalım, bu gün işimiz az ne de olsa, askerlerimiz, polislerimiz tek tek şehit ediliyorlar.. Bizde oturmuş saf ve saf diyorduk ki bizim askerlerimize kimler kahpece tuzaklar kuruyor, içimizden birilerinin de olmadığına göre, bunlar olsa olsa uzaylılardır.. Onun için, son şans olarak da seni dinlemeye karar verdik..

- Anlıyorum efendim. Çok iyi ettiniz. İsabetli bir karar verdiniz.. Hemen anlatıyorum!

Ben uzay boşluğundaki kendimize ait dünyamız da yaşar gibi yaparken, (tabi oranın hava koşullarına göre) bizim bey de ilk olarak, bizim komşumuz olan, Astronot Niyazi Bey var.. Onda görmüş bu son model uzay (otosunu)aracını.

Bizler kendi halimizde, orta halli, uzaylı vatandaşlarız sizin anlıyacağınız. Rahmetli ninemden, Mars dolaylarında bir tarlayla, bir de bahçe kalmıştı.. Oraya ''ay çiçeği '' ve ''yıldız'' ekerek değerlendiriyorduk efendim... Haa unutmadan! İki de düzlük kalmıştı rahmetli kayınpederimden.. Ehh azıcık da birikmiş olan uzay sipalilerimizi de bozdurunca, bizim herifin (murad ettiği) istediği uzay otosunu alıverdiydik..

Kısa bir uzay dilimi zamanı sonrasında da bizim nur topları gibi sürüsüyle güneşten olma, aydan doğma, biiir sürü yıldız çocuklarımız dünyaya geldiy di..

Çocuklar büyümeye başayınca yaramazlıklarıda başlamıştı.. Babaları işteyken gizlice uzay otosuna binip, maledeki kızlara hava atıyordu bizim keratalar....

Ben bunu hoş görürmüyüm sanıyorsunuz, kocam olacak o adam nasıl babaysa bende analarıydım onların.. Demek istediğim şu ki bunların babaları olacak heriften de az biraz korktuğum için çekiniyordum.. Ama çocuklara da çekinmeleri gerektiğini söylemeyi de hiç ihmal etmiyordum..

Bir gün yine yapmayın, etmeyin, beni dinleyin derken, birden bire tansiyonum mu yükseldi nedir anlayıp soramadan, kendimi kocaman bir boşlukta dünya şartlarında buluverdim..

Gel zaman, git zaman derken oldu bu zaman.. Çocukların artık evlenme zamanları gelmiş meğer.. Bunu nereden mi haber aldım? Rüyam da duydum duymasına ama inanamadım tabi.. Sonra da efendime söyliyeyim son çare olarak da bana göründüler.. Anladınız de mi?

Meğerim, bizim KOCAMAN çocuğun biri, başkabakanın kızına aşık olmuş. Allah'ın tesadüfü işte.. Bana sorsa vallahi de tallahi de kalbini kırardım. Olmazzz derdim.. Herkes dengi dengine, bizim neyimize başbakanın kızı.. Biz kimiz ki a oğlum derdim..

Gerçi bizim bey olacak adam bütün diyecekleri dedikten sonra, çocukların amıcalarınla yengelerinide yanına aldıktan sonra doğruu varmışlar başkabakanın yanına.. Kızı bizim oğlana istemişler istemesine ama kızın babası gak demiş guk dememiş..

Bizim dünür olacak, hani kızın babası diyorum KOSKOCA BAŞKABAKAN, ne dese beğenirsiniz bizim çocuğa? Ben böyle anasız çocuğa güvenmem.. Onun için de size gız mız vermem! Gidin! Ananızı da alın gelin! Demiş..

Eee bizim çocuklar da boş değiller elbette.. UFO'larına atlayıverdikleri gibi, doğruu Kumburgaz'a inivermişler? Merak ederseniz diye onuda söylivereyim. Bizim Büyükçekmece sahili pek güzel, pek bi kalabalık onun içinde bizim çocuklar bizim mahalleliye görünmek istememişler.. Aslında onlar analarını, yani beni almaya gelmişler Sayın Beyim..

Benim bu uzaylı çocuklar var ya onlar daha küçükkene, bu uzay otosuna binmemeleri için,onlara çok sıkı tembihler ederdim ''çocuklarım sakın o uzay otosunu ellemeyin ve de binmeyin.. Bu UF'O, UF'O'' derdim..

Onlar da UFO UFO derler sizinde fotoğraflardan gördüğünüz gibi beni hiç dinlemezlerdi.. Babalarından az dayak yemediler bu yüzden.. Çok yaramazdılar çoookk.. Şimdi de görüdüğünüz bildiğiniz duyduğunuz gibi, uzay otolarına, yani UFO'larına binip, dünyalı analarını, beni almaya gelmişler.. Canlarım ayol bunlar hemi de çok hoş gelmişler :)

Fotoğraftakiler UFO değilse ne? Bizim çocuklar dedik ya! Yakında duyarsınız nasıl olsa..

Buda haberin aslı: http://www.milliyet.com.tr/Yasam/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&Kategori=yasam&KategoriID=&ArticleID=1000736&Date=09.10.2008&b=Bunlar%20UFO%20degilse%20ne&ver=51

Fotoğraf: http://www.ufocasebook.com/Voronezh.html

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

öyle ya ..herkes topu birbirine atıyor..bence de uzaylıların parmağı var bu işte ;))gerçeği öyle güzel anlatmışsınızki ağlanacak hallerimize güldüm..

Gülden Işık 
 09.10.2008 20:57
Cevap :
Sevgili Gülden Hanım, gülmeyi bıraktık ağlamayalım yeter.. Yorumunuza teşekkürlerimle birlikte sevgilerimi yolluyorum..  09.10.2008 23:03
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1987
Toplam yorum
: 5389
Toplam mesaj
: 722
Ort. okunma sayısı
: 4865
Kayıt tarihi
: 26.10.06
 
 

Gazeteci - Yazar (NLP Uzmanı - İlişki ve Yaşam Koçu) Yaşarken dünyayı dolaşmayı, topraktan güneşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster