Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Temmuz '10

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
855
 

Uğruna hayatını verdiğin değil hayatım dediğin erkek nasıl?

Uğruna hayatını verdiğin değil hayatım dediğin erkek nasıl?
 

Ne kötü uğruna hayatını verdiğin değil hayatım dediğin erkek nasıl.... Ona ya onun gibiler bakar yada çok tersi olanlar buda aşksa olur. Onun gibi olanlara eğlence kalırken, çok tersi olanlara terslikler, acılar kalır. Yoluna devam et denir mi? Yol nerde kalmıştı ki...

İki kişi hayretle konuşuyorlar. Adama bak pes üç yıl öncesi beni akrep kova burcu kadınları ancak mahfeder diyen adam ki bunu derken evliymiş!! akrep burçlu kadınla beş yıl evli kalmış, kova burçlu kadın ile iki yıl ve çocuğu olduğu halde. vee sonrası sevgililer, gene onu mahfedecek burçtan olanlarla, gene ayrılıklar. Mahfeden derken bağlayan, tutku. Asıl mahfolan kadınlar ama harap olmak. Belkide eğlence gören kadınlarda var. Ki çoğunlukla böylelerini seviyelilerde sever. Nedense. ve adam başak ile balık burçlu kadınlardan neffrett ederim diyor. Ya tepki ölçüyor, ya da başak kadınları kendini ispat edecek ya. Aslında başak, balıklar da seni istiyordu hahayt yürü demeli. Denir de ama böylesine aşık olunur mu be hadi demiyelim olunuyor demek!! Konuşma hararetten kızgınlığa öfkeye geçiyor haklı olarak. Ya şimdide başak burçlu kadınla adam. Adam dediysem öylesine der. Ve yengeç burçlu her daim onunla olan, işini böylesi adam için bırakan hatta aşık olduğu için evliliğini yıkıp ona gelen kadını bırak başak kadını ile ol. Kadın da sadece genç yoksa kalastan kalas, suratsız, çirkin, erkek gibi surat, bacakları fena değil, saçlarını yaptı mı, güzel makyaj yapılsa çirkin çekiciliği var. Kadınlarda çok adi başkası ile olduğunu bile bile bakmak. Ama bu adam bulmuştur ikna yolunu. Adam suçlu. Ha başak burcu kadını 30 yaş altı. Adam 40 yaş üstü. Arada yaş farkı çok, seviliyorsa eğ denilebilir ama arada başka aralar varsa iğrenç denir. Ha 30 yaş altı 40 yaş üstü demem sadece bu eğritiden değil. Burçlar 30 yaş sonrası yükselen burç etkisinde. Kadın daha yükselen burcunda değil. Yani adam yükselmişken bu fikirlerde.

Değişim yok ama değişimi kendinden; bir öyle bir böyle, tutulur değil. Madem tututlur değil yazmaya değmez.... Kulağa küpe mi olsun. İyi de yaşarken farklı, yaşanmışlığı anlatmak farklı. Hele aşk varsa, nanay. O başaktan öbür burçlara geçer de geçer yükselen burçlarıyla, alçalanlarıyla. . . Heralde başak kadınları soğuktur nefretinin tezini bir daha yapıyor yada sadece konuşuyor , nabız, ortam, tensel, genç diye vb.vb.. Ama yengeçte yaşlı değilmiş. Yani doğum yaşı. Yaşlanmak yaş almak ya da yaşlanmak kişiden kişiye değişir. Kendi yaşıtları ilede olmuş. Demek adam ne bulursa, iyi olanla daha çok sıkılıyor. Böyleleri çözümsüz. Aslın da ne bulursa da değil sanki. Ne bulmak istiyor acaba? Ya da ne bulama dı da böyle mi. Sadece seks için, eğlence olsun diye mutlaka. Yoksa böyle yol arkadaşı olmaz. Bazen de yolu beraber yürümek istiyor, deniyor, yapamayacağını biliyor ama belki ile deniyor. Belki de istiyor ama niye başaramıyor?

nuran becerikli

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 1016
Kayıt tarihi
: 01.06.10
 
 

Yaşamın içinden biri... Doğayı, Tiyatroyu, fotoğraf çekmesini, değişik tadları, yemek yemeyi, okumay..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster