Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Mart '08

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
555
 

Ülkede kaos yaratılmak isteniyor.

Ülkede kaos yaratılmak isteniyor.
 

Bu konuşmalar isyana tahrik,bölücülülere destek çağrısı değilse nedir?


Bir ulus yoktan var edilirken, ne sıkıntılar çekiliyor, ne zorlu şartlarda mücadeleler yapılıyor bunu iyi düşünmek gerekir. Osmanlı imparatorluğu 600 yıl nasıl ayakta kalabildi? ya da nereden nereye geldik? tarihini unutan bir ulus gelecekte yok olmaya mahkum bir ulustur, ülkenin doğu bölgesinde iyi bir aile pilanlaması bugüne kadar yapılamamış, her ailede 2-3 çocuk yerine 8-10 çocuk yapılmıştır, bu durum işsizlik ve açlık sefalete sebep olmuş, sefaletten ise cehalet doğmuştur, bu kalabalık nüfusu olan aileler ya batıya göç edecek, ya da terör örgütlerince kandırılıp devlete kurşun sıkması için şer örgütleri tarafından eğitilecek beyinleri yıkanacaktır, ve nitekim böylede olmuştur, Diyarbakır' da ve doğu illerinin birçoğunda, batıda istanbul' da İzmirde Antalyada ülkenin her ilinde terör örgütü yandaşları vardır.

Yıllarca doğu bölgemizde eğitim terör örgütünce engellenmiş, aileler bilinçsiz bırakılmış, terör örgütlerince propaganda ile beyinleri yıkanmış, devlete karşı kışkırtılmışlardır, bugün ise tescilli ve resmi olarak yüce Millet Meclisi çatısı altında temsilcileri bulunmaktadır, onlar halklarını temsil etmek yerine siyasi provakatörlük yapmaktadırlar, bu provakatörlerin dokunulmazlıkları da var, istedikleri yerde halkımızı kışkırtıcı eylemler yapmaktalar, bu hangi demokrasi ile bağdaşmaktadır, terörü destekleyen DTP hangi akla hizmet etmektedir, doğu bölgemizdeki eğitimsiz cahil kesimi teröre yönlendirmek mi? Yoksa meclis çatısı altında devlete hizmet etmek doğu halkını temsil etmek midir? Çocuk katilerine vatan hainlerine destek, yardım ve yataklık yapmak suç değil midir, eğer suç ise bu provakatörlerin meclis çatısı altında yeri yoktur asla olmamalı, böyle bir partininde kapatılması gerekir, yurdumuzda yüreklerinde ben adaletçiyim diyen savcılarımızı bu kötü gidişe dur demek için göreve çağırıyorum. Türk adalet sistemi yeniden yapılandırılmalı idam ve infaz yasası uygulanmalı asla ve asla Avrupa istiyor diye kaldırılmamalıdır, Osmanlı devleti yönetimi 600 yıl böyle ayakta kalmıştır, ""KORKUNUN OLMADIĞI YER, SUÇLULARIN MEYHANESİDİR"" insanların içinde suça karşı korku mutlaka olmalıdır..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ömer bey,Atatürk gibi bir deha daha gelmeyeceğine göre başımızın çaresine bakacağız.Ama Türkiye'de düzeltilmesi gereken çok şey var çoookk....sevgiler.

Tuba Zeynep Akar 
 09.04.2008 19:47
Cevap :
Teşekkür ederim arkadaşım,çok haklısınız duyarlı kardeşlerimizin dahada artması Atamızın ilkelerine sahip çıkılması çizdiği yoldan gidilmesi en büyük temennimizdir,bundan sonra kırsaldakinide şehirdekinide uyandıracağız ki tarihlerini geçmişlerini unutmasınlar,bugünkü sıkıntıları niçin yaşadıklarını, siyasete alet edildiklerini bilsinler diye.ülke üzerinde oynanan hesapları görsünler diye,amacımız çamur atmak yada muhalefet etmek değil ülke gerçeğini görmeyene göstermektir,bu yüzden söylediğin gibi çok çalışmamız lazım çok.saygılar sevgiler.  09.04.2008 21:27
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 193
Toplam yorum
: 164
Toplam mesaj
: 79
Ort. okunma sayısı
: 505
Kayıt tarihi
: 28.02.08
 
 

Sinop doğumluyum, ülkesini ve ulusunu seven bir vatansever, her ay devlete düzenli vergisini ödeyen ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster