Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1978 İzmir doğumluyum. 1995 yılında piyade okulundan piyade astsubay olarak mezun oldum. Takiben 6 sene güneydoğuda gönüllü olarak yer aldım. Ve şimdi orada yaşadıklarımı, kaybettiğim arkadaşlarımın yarım kalmış hikayelerini burada sizlerle paylaşma isteğindeyim.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yürek yangını

en büyük yürek yangını sevdiğinin çaresizliğini görüp yardımcı olamamak mı ? sanırım evet... hele bir de o yangın sevdiğinin yüreğinden çıkıp öür boyu senin yüreğini mesken tutacaksa herhalde en büyük yangın odur. saygılar.

07 Kasım 2010 22:29
Abant'ın gizemi

abant... gitmeyi çok istediğim ama bir türlü gidemediğim bir yer, içimde hayalimde kalmış bir yer. Bir zamanlar engellerim vardı gidemedim şimdi pek engelimde yok gidemiyorum. belki gidip hayal ettiğim kadar güzel bulamamaktan korkuyorum belki abant'a gitmeyi hayal etmek abant'a gitmekten daha zevkli geliyor bana bilmiyorum.

06 Kasım 2010 23:09
Bülent Arınç ne diyor?

ama bedeli para olmasın. bana benim şehit devremi versin oda onun bedeli olsun askere gelmesin. çok mu zor ? gazi devrem kazım ın 2 gözünü versin askere gelmesin. onuda mı veremiyor ? her gün onlarca şehit verilirken bedelli diye tutturan insanların şehit annelerinin kalbinde bıraktığı yaraya ilaç versin.. odamı yok ? o zaman bedelli demesin bana hiç kimse... saygılar.

31 Ekim 2010 00:25
 
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 49
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 1645
Kayıt tarihi
: 23.11.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster