Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Mayıs '20

 
Kategori
Özel Günler
Okunma Sayısı
17
 

Üşüdüm Üstümü Örtsene Anne

Üşüdüm Üstümü Örtsene Anne. Karnında taşıyan sırtından indirmeyen acı tatlı günlerimizde yanımızda olan. Bedenimizi ve ruhumuzu besleyen Annemiz.

 

Ben soğuk bir kış gününde yitirdim onu meğer ne doldurulmaz bir boşluğun varmış. Söylemeden hayatımdaki sırları rüyasında gören ve ağlayan Anam seni unutmak mümkün mü hayatını kaybetmiş tüm Analarımıza Rahmet olsun.

 

Şehit Anneleri her bayramda çocuğunun yolunu gözleyen Şehit Annelerimiz ellerinizden öpüyor ve Anneler Gününüzü kutluyoruz. Fatihalar ve Dualar sizinle.

 

Sağlık Çalışanları. Bir salgın dönemini yaşıyoruz bu dönemde Sağlık çalışanı Anneleri çocuklarından ayrılar. Yüreklerine taş basıp bizlerin Sağlığı için gece gündüz çalışıyorlar. Sizlerinde Anneler günü Kutlu olsun onların en büyük dileği bizim kurallara sıkı sıkı sarılarak bu dönemi atlatmamız bizde kurallara uyalım. Anneler çocuklarıyla kucaklaşsın.

 

Engelli Anneler. Çocuklarını çoğu zaman el yordamıyla ne yapacağını bilmeden ve çoğu zaman kimsenin yardımı olmadan çocuklarını büyüten Engelli Anneler.

 

Engelli Çocuğu olan Anneler. Bana bir sağlıklı çocuk veremedin sözünün incitilmiş’liğini içine atan ve zorluklarla çocuklarını büyüten engelli çocuğu olan Anneler sizlerinde Anneler gününüz kutlu olsun Anneliğin kutsallığını arkaya atmaya çalışan çağdaş hurafelere boş verelim onlara Dualar edelim onlar olmasaydı bizim hayatımızın tadı tuzu olmazdı. Üşüdüm üstümü örtsene Anne. Salih Arıkan, Tel: 0506 514 96 93

Büşran Betül Kaya bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 1156
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 57
Kayıt tarihi
: 17.11.16
 
 

1977 Manisa Akhisar'da doğdum. 1986 İzmir Bornova İzmir Körler Okulu'na başladım. 1997 İzmir Karaba..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster