Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Eylül '08

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
1326
 

Uyarı....

Uyarı....
 

biz uyarılarımızı yapalm.


Futbol ile ilgili 136 tane yazı yazmışım.

İçlerinden Aziz Yıldırımla olan konulara bakın hepsinde Aziz Yıldırımı övmüşümdür.

Şimdi her şey değişti. Bu kadar sene Aziz Yıldırımı öven ben bazı şeyleri de söyleyip uyarmam gerektiğini size en uygun dil ile anlatacağım.

Beş haftada iki galibiyet alan takım. O da kendi sahasında... Sivas maçında durum 1-1 iken şu yedek klübesinden ‘’hadi bir adam gelse de şu maçı kurtarsa’’ dediğimde karşıma çıkan adam Burak Yılmaz olduğunda ‘’haydaaaa gelen adam bu mu’’ dedim.

Burak Yılmaz Beşiktaşın gönderdiği bir adamdır. Burak yılmaz ne yapar?. Çalım atar ama nereye. Karşında rakip olmadığı zaman çalım !(...) atar. Şut çeker mi?. Çekse bile dağlara taşlara vurur. Adam da eksiltmez. .Yani ince işler yapacak bir adam değil. Bu adamı maçın en kritik anında oyuna koyuyorsun ki burada suç senin değil Aragones . Burada suç Aziz yıldırımındır. Sana verilen malzame bu. Bir zamanlar senin kadronda oyuna girecek isimlere bak: Mehmet Yozgatlı, Anelka, Tuncay, Kemal. Mehmet Yozgatlı süper adam değil belki ama rakip takım onu gördüğünde bu adam önemli işler yapar diye korkuyordu. Bir orta yapar. Şut çeker diye beklerdik. Nitekimde İyi işler yaptı. Kimse inkar edemez.

Nereden nereye... Şimdi işin Beşiktaşın ziktir ettiği burak senin kurtarıcınsa allah sana yardım etsin. Bütün yük alexin üzerinde. Alex bunun farkında ama adam efendi adam. Bunu sana aragonese söyleyemiyor ve işini yapıyor.

Onun için yazın ne kadar çalışırsan kışın o kadar rahat edersin Aziz Yıldıvım Aziz Yıldıvım. Karınca –ağustos böceği hikayesi gibi...

Saygılar...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bir yazı ayrı zamanlar da iki defa verilir mi? Herhalde bunun bir sebebi olması lazım.

Ahmet Üstündağ 
 10.10.2008 17:23
Cevap :
bir defa yazmıştım. Uzun zaman olup yayınlanmamıştı. Daha sonra bi daha verdim. ikisini yayınladılar.MB'nin ne yapacağı belli olmuyor.  10.10.2008 19:34
 

Burak konusuna aynen katılıyorum.Ama aziz başkana haksızlık etme..BURAK eger sezon sonuna kadar 10 gol atsın devrim olur futbolda..ali bilgin..burak yılmaz bunlardan bir sey olmaz..

Aydın ADAM 
 04.10.2008 21:05
Cevap :
aziz yıldırıma haksızlık etmiyorum.Genelde iyi işler yaptı. Bir yerde hatası varsa söyleyecez. Ali Bilgine katılıyorum. wedersondan da bir şey olmaz. Fenerbahçeye iyi yedek oyuncular gerek.iyi akşamlar  04.10.2008 21:40
 

Diğer takımların gruplarının yaptığını yapmışsın...olmamış Ergin...Aziz Yıldırım daha ne yapsın, Kulüpler birliğini düzelteceğim derken, Feneri bozdu...Burak konusunda da katılmıyorum, sürekliliği olursa Güiza'dan çok atar...Hadi sana iyi bayramlar...selamlar..

Fatma Köse  
 29.09.2008 17:57
Cevap :
Son cümlede biraz espri ile süslemek istedim. Burak olur ahmet olur bir şey farketmez. Orada şunu söylemek istiyorum: Fenerbahçede dışardan gelip te oyunu kurtarıcı adam yok. saygılar...  29.09.2008 19:35
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 376
Toplam yorum
: 345
Toplam mesaj
: 61
Ort. okunma sayısı
: 754
Kayıt tarihi
: 03.07.07
 
 

Eskiden Ergin (yengeç dansı) rumuzuyla yazardım. . Doğruyum, çalışkanım Fenerliyim.   @Ergin Fene..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster