Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Uzm Dyt Gökmen Gök

http://blog.milliyet.com.tr/diyet

27 Mayıs '09

 
Kategori
Beslenme / Diyet
Okunma Sayısı
1341
 

Uzm Dyt Gökmen Gök'le diyet

Uzm Dyt Gökmen Gök'le diyet
 

mydiyet.com


Hacettepe Üniversitesi Beslenme Bölümünü 2000 yılında bitirdi. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Diyetetik yüksek lisansını kazandı. 2001 yılında Diyetetik lisansını bırakarak Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Toplu beslenme Lisansını 2004 yılında bitirdi. 

Hobi olarak başladığı bilgisayar programcılığını 1992 yılında beri profesyonel olarak sürdürmektedir. 2000 yılında bilişim sektöründe hizmet veren şirketini kurarak birçok şirkete ve merkeze beslenme programları ve beslenme projeleri üretti. Dünyada ilk Windows tabanlı Total Paraneteral Nutrisyon programını yazdı. 

1999 yılında Türkiye’nin ilk diyet portalı olan diyetimiz.com’u kurdu. İnternetten diyet ve hasta takibi konusunda birçok proje ve portallara imza attı. Türkiye’nin ilk ücretli diyet portalını mydiyet.com’u 1994 yılında kurdu. 

2003 yılında Healthia’da Nutrisyon Proje Yöneticisi olarak görev aldı. İlk Türk tatlandırıcısı olan FibreSweet’e gelişim ve satış pazarlama desteği sağladı. Light ürün geliştirme üzerine çalışmalara başlayarak 300’ün üzerinde light ürün geliştirdi. Birçok light konseptin oluşturulması ve ürün geliştirmesinde görev aldı. 2007 yılında yiyecek sektöründe “SAMEK – Sağlıklı Hazır Yemek” markasını oluşturdu. 2008 Yılında Liva’yla Türkiye’nin ilk light mağaza konseptini oluşturdu. 2008 yılında Douglas Türkiye Besin destek ürünleri danışmanlığını yapmaya başladı. 

2007 yılında kurduğu Beslenme Okulu’yla Doktor ve Diyetisyenlere diyet teknikleri, beslenme materyalleri üretmektedir. Beslenme Okulunda Doktor ve Diyetisyenlere yönelik sertifikalı “Kilo Kontrol Programı” dersi vermektedir. 

Sportif Yaşam Merkezinde TLC – Yaşam Değişikliği Tedavisi, light ürün sektörü, diyet portalı ve birçok şirkete arge desteği ve danışmanlık görevlerini sürdürmektedir. Yayınlanmış birçok kitap yazı ve makalesi bulunmaktadır. Televizyon ve radyo programları, söyleşiler, dergi yazarlığı gibi görevlerine devam ettirmektedir. 

Uzm Dyt Gökmen Gök: Randevu : 0312 440 6034 www.mydiyet.com - www.diyetimiz.com - www.beslenmeokulu.com - www.kackalori.net - www.hangivitamin.net - www.plusakademi.com - www.plusakademi.net 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 5
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 943
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Hacettepe Üniversitesi Beslenme Bölümünü 2000 yılında bitirdi. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi S..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster