Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Ağustos '17

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
83
 

Uzun Aradan Sonra

Uzun Aradan Sonra
 

Son blogtan sonra aradan belki 2.5 ay geçti..Ve ben uzun süre olmuş gibi yeniden yazıyorum.Dünyam kendi çerçevesinde dönerken ben onun içinde atlı gibi koşturuyorum:) Nasıl mı? Hani demiştim ya motive olmanın tam zamanı diye yanılmadım. İşim var ve 2 aydır turizm sektörü içinde mesleğimi yapıyorum. Bunu ben yapıyorum kendim yapıyorum.Yanımda beni destekleyen binlerce güzel insan var. Umudumu kaybetmiyorum. Yorgun düşüp hastalansam bile elimi tutan eller var . Korkmuyorum artık hiç bir şeyden, sorumlusu olduğum her şeyden zevk alıyorum. Doldurduğum formların altına imzamı atarken kendimle gurur duyuyor onure oluyorum. Bu yüzden iyi ki ben benim ve böyle olmaya devam etmeliyim.

Dünyanızı kendiniz organize edersiniz ve bundan hep siz sorumlu olursunuz. Kimse sizin yerinize  şu sorumluluğu ben üstleneyim demez. Size güvenilmesine izin verin o zaman hem güvenilen hem de övülen kişi olursunuz.

Art niyet beslemeyin , gülümseyin herkese. Bir buse yerleştirin yüzünüze inanın zor değil insanların iyi niyetini kazanmak onlarla dostane anlaşmak hiç zor değil.

Kuru gürültülerden uzak durun mümkün oldukça, kendinizi üzmeyin...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 89
Kayıt tarihi
: 24.12.16
 
 

Denizi ve maviyi seven, yazmaya aşık olan, düşünce gücüne inanan, güzel düşüncelere yelken açan, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster