Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Ben 1982 İstanbul doğumluyum. Selçuk Üniversitesi Süt ve Ürünleri ve Anadolu üniversitesi Çalışma Ekonomisi mezunuyum. Ama maalesef şu an çalışmayı çok istesemde iş bulamadığım için çalışamıyorum. Yine de çok umutluyum yakında bir işe gireceğimi hissediyorum. Yazmaya, okumaya, şiire çok meraklıyım. Keman çalıyorum ve klasik b..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
350 sayfalık bir roman gibi...

Nice 350 lere, sevgiyle, sağlıkla, hep birlikte inşallah, darısı benim başıma.. :)) Burada böyle güzel deneyimlerinizden yararlanmak isterim, benim yazılarımı okuyup önerilerinizi sunarsanız çok memnun olurum. Benim sayfama da beklerim sizi. Bende uzun bi süre yazamamıştım nedense ama sonra insan yazdıkça daha çok yazası geliyor burada, burada olmaktan dolayı çok mutluyum, iyi ki kayıt olmuşum. Sevgiler, selamlar..

17 Temmuz 2008 08:38
Yelkenli ve Ben

Hayatta hepimiz bir yelkenlinin içinde yolculuktayız aslında, hangi limanda sonlanacağını bilemeden gidip duruyoruz, bazen dalgalı, bazen de durgun sularda... Güzel bir benzetme olmuş, ellerine sağlık, görüşmek dileğiyle... Hoşçakal...

10 Temmuz 2008 08:42
Sen

Ne güzel şiirler bunlar, ellerine sağlık, sabah işe gelmişken uykulu uykulu.. Yüreğime serin sular serpti sanki şiirlerin. Bu şiirlerinin devamını bekliyorum. Selamlar :))

25 Haziran 2008 08:31
 
Toplam blog
: 69
Toplam yorum
: 91
Toplam mesaj
: 47
Ort. okunma sayısı
: 708
Kayıt tarihi
: 17.10.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster