Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Haziran '16

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
101
 

Vahşet!

Vahşet!
 

Yaşama hakkı ve yaşatabilme şansımız varken, VAHŞET VE DEHŞET neden?


"İstanbul Atatürk Hava limanında patlama"  yazıyordu televizyon ekranında tabi pür dikkat izlemeye başladık, inşallah kimseye bişey olmamıştır diye dualar ederek!..

Acızım büyüktü yine, sadece patlama, canlı bomba, şu sayıda  canlı bomba şeklinde yazmaya başladı ekranlarda, sonuç ne olursa olsun bunlar yaşanmamalı, hiç günahı olmayan masum canlar yok oluyor. Ülkemiz adına kara lekeler sürülüyor. Sorumlu kim olursa, neden ne olursa olsun vahşettir bu, lanetler olsun, yazıklar olsun bizlere bu günleri yaşatanlara, nasıl bir insafsızlıktır bu, hem sayısız can alacak, ardında görünen görünemeyen yaralılar, sakatlar bırakacaksın, vatandaşların güven ve huzurunu bozacaksın sonra da haktan hukuktan söz edeceksin.

Ben artık hayatını kaybedenlerin de, yaralı olanların da sayılarının verilmesinden utanç duyuyorum. gerçeğin daha derin olduğuna inandığımdan, televizyon ekranlarını, gazete sayfalarını haber alma özgürlüğümüz olması gerekliliğinden uzaklaştırıp kabusumuz haline getirenlere ne diyeceğimi bilemiyorum. Sadece Olayda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet ailelerine ve tüm Ülkemize başsağlığı diliyorum. Terör denilen illettin yeryüzünden kaldırılabilmesi arzum ve dileğimle beraber!..

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

Bu blog Milliyet.com.tr sitesinden 83 kez görüntülenmiştir

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Can emniyeti ile huzur ve güven içinde yaşıyor olmak bir ülke için en önemli şeydir. Dilerim ve umarım ki bu kötü günleri bir an önce hayırlısıyla atlatırız. Lakin şu süreçte fazlasıyla üzgünüz ve endişeliyiz ne çare ki. Allah memleketimize güzel günler müjdelemiş olsun inşallah. Selamlarımla Cemile Hanım..

Filiz Alev 
 06.08.2016 12:34
Cevap :
Sondan başlayıp AMİN diyorum Filiz hanımcığım, Haklısınız vatandaşların en önemli hakkıdır vatanında huzur ve güven içinde olduğunu bilmek, inşallah eşsiz Yurdumuzda da bu tatsız günleri unutturabilecek aydınlık günler yakındır. Teşekkür ediyorum zaman ve zahmetinize selam sevgilerimle  09.08.2016 21:36
 

Aslında terör olaylarında terörist ve örgütünün adını bile anmadan haber yapılmalıdır. akılsız terörist kendini patlatırken medya fenomeni olacağı inancından da güç alıyor. Ve asla ölenlerin olay yeri görüntüleri ve olay yeri yıkımları da gösterilmemelidir. Terör ve terörist eyleminin amacı zaten eylem sonucunu gözümüze sokmak ve korkutmasıyla gururlanmaktır.

Muharrem Soyek 
 04.08.2016 15:38
Cevap :
Haklısınız Muharrem bey, dediğiniz gibi davranılsaydı kısa sürede yok olabilirdi bu kontrolsüz güçler. Asıl önemlisi ise gençleri doğru yönlendirebilecek eğitim, kültür, spor, iş-aş alanları üretilip, olumsuz arayışlara meyletmesini önlemektir. Bunu yapamayınca devlet ve aileler, aç kurtların kuzuları beklediği gibi bekleyen zalimlerin tuzağı kapıveriyor gençleri ve ALİM olabilecek pırıl pırıl beyinleri ZALİME çeviriyorlar. Ziyaretinize ve değerli katkınıza teşekkür ediyorum selam saygılarımla  05.08.2016 23:50
 

Tek kelimeyle bu patlamaya lanet olsun. Vahşettir..

Abdülkadir Güler 
 30.07.2016 12:21
Cevap :
Ne diyeceğimizi bilemiyoruz artık Abdulkadir bey, Her köşeden bir şey çıkıyor. Teşekkür ediyorum saygı selamlarımla  04.08.2016 0:20
 

Öldürmenin hele savunmasızlar ı tuzakla öldürmenin hiç bir izahı olamazzzz:(

Kadri KANPAK 
 07.07.2016 10:52
Cevap :
İzahi yok! acimiz çok, teşekkür ediyorum zahmetinize saygılarımla  08.07.2016 22:30
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 231
Toplam yorum
: 3015
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 342
Kayıt tarihi
: 13.09.11
 
 

Saklanması gerekenlerle, paylaşılması gereken değerleri anlayıp anlamlandırmaya çaba harcıyorum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster