Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Eylül '11

 
Kategori
Cinsel Sağlık
Okunma Sayısı
593
 

Vajinismus tedavi programı

Vajinismus tedavi programı
 

Vajinismus Tedavi Programı


KayraBera Vajinismus tedavi merkezin’de vajinismus tedavisi kişiye özel verilmektedir. Vajinusmus tedavisi kişiye özel verilmelidir. 

Çünkü herkesin endişesi, korkusu, hikayesi, eşi ve işi ile olan durumu, hayata bakışı, cinselliğe bakışı, cinsel ilişkiye bakışı farklıdır. 

Bu yüzden kişiye özel bir tedavi program hazırlanmalıdır.Merkezimizde 2004 yılından beri yüzlerce çiftin tedavisi başarıyla gerçekleşmiştir. 

Merkezimiz gerek kişilerin vajinismus problemlerini çözmekte ve gerekse jinekolojik takiplerini yapmak, gebe kaldıklarında gebe takiplerini ve doğumlarını yaptırmakta, kişinin jinekolojik bir problemi ortaya çıktığıa “myom, kist” nedeniyle operasyonlar yapmakta ve jinekolojik şikayetlerine göre tetkik ve takiplerini yapmaktadır. 

Yukarıdaki tablo içerisinde çok sayıda hastamız doğumlarını ve jinekolojik ameliyatlarını yaptık. 

Vajinismus “cinsel ilişkiye girememek” problemini çözdükten sonra ileri yaş nedeniyle ve eşteki sperm sayısında ve kalitesindeki problemler nedeniyle hızlandırıcı, yardımcı gebelik tedavisi uyguladık “ovülasyon indüksiyonu, intrauterin inseminasyonal “aşılama” vs durumları uyguladık. Bu grup hastalarımızın tedavi sonucu gebelik takiplerini ve doğumlarını yaptırdık. 

Kliniğimize yurtdışından ve İstanbul dışından Türkiye’nin hemen her il ve ilçesinden vajinismus nedeniyle hasta başvurmakta ve Vajinismus Tedavi Merkezi İstanbul için 3-5 gün süre ayırmaları yeterli olabilmekte, 3-4 kez gelerek
Vajinismus “ağrılıcinsel ilişki” problemlerini çözmektedirler. 

Kişiye özel vajinismus tedavisi bilimsel, son derece kolay adapte olunan, hiçbir şekilde sıkıntı ve ağrıya yol açmayacak şekilde sunulmaktadır. 

Tedavi sonrası hastalarız geriye dönüşsüz bir şekilde mutlu, aktif bir cinsel yaşantı sürdürebilmektedir. Tıpkı dünyadaki milyonlarca çiftten sizinde hiçbir farkınız yok. 

Vajinismus Tedavi Merkezimizde Kişiye Yönelik Programın Farkları 

1- Tedavi kişiye özel bir şekilde kanıtlanmış bir program olması,  

Bu da kişinin cinsellikle, cinsel ilişki hakkında bilgi ve bakışı, eşi, işi ve daha önce yaşadıklarıyla her şeyi farklıdır. Tedavisinde kişiye göre hazırlamalıdır. 

2- Parmak egzersizi yoktur. Parmak egzersizimizi Vajinismus Tedavi Merkezimiz hijyenik bulmamaktadır . Parmak egzersizi kişiye hoş gelmemekte ve eşli çalışmada erkek eşe itici gelmektedir. Vajinismus Tedavi Merkezi olarak sakıncalı bulduğumuz birçok sebepler eklenebilir,  

3- Tedavide eş zorunluluğu yoktur,  

4- Eşler işleri nedeniyle katılamıyor, daha önce almış olduğu başarısız tedaviler sonucunda, tedaviye olan inancını yitirmiş olabilir, aranız açılmış iletişim kopukluğumuz devresinde oluşmuş olabilir, bekar ya da boşanmış olabilirsiniz,  

5- %100 tedavi % 100 garanti, kliniğimizde 1000’in üzerinde hastanın tedavisi %100 başarıyla gerçekleşmiştir. Tedaviye başlayıp, devam edip çözemeyen hastamız yoktur. O kadar iddialıyız ki, çözemezsek para iadesi yapıyoruz,  

6- Tedavi son derece rahat ve kolay,  

7- Tedavi son derece kısa,  

8- Jinekolojik takip, gebelik takibi ve doğum, bu kadar çok hastayı tedavi ve takip edip, doğumlarını, ameliyatlarını yapan tek merkeziz,  

9- Uluslar arası hasta yoğunluğu olan bir merkeziz, yabancı hastalarımızda kliniğimize başvurmaktalar,  

10- Geriye dönüşsüz,  

11- Vajinismus/Vaginismus tedaviniz jinekolog tarafından yapılmaktadır, kızlık zarı değerlendirmesinde bir problem varsa ve gerekliyse kızlık zarı ile ilgili operasyonu düzenliyor ve yapıyoruz. Sonuçta ne olursa olsun sonuca ulaşacaksınız. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 66
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 1040
Kayıt tarihi
: 18.09.10
 
 

Saygın Micozkadıoğlu; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı. Lise eğitimini TED Ankara Koleji'nde ta..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster