Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Şubat '14

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
116
 

Vali Güzeloğlu'ndan Samsun'a selam getirdiler

Vali Güzeloğlu'ndan Samsun'a selam getirdiler
 

Samsun Valiliği Göervlileri, Vali Yardımcısı Hasan ÖZHAN, Vali Yardımcısı Dr. Hakan KUBALI, Özel Kalem Müdürü Gülşen AKSAKAL, Yazı İşleri Müdürü Mesut AYDOĞDU, İl İdare Kurulu Müdürü Dursun TEKE, İl Mahalli idareler Müdürü M.Hayri ŞEN, İl Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatma DURSUN ATALAY, Şefler Mustafa KARABİBER, Kenen AKÇAY, Kadir ÖZKAN, İsmail İVGEN, Memurlar Şengül ÖZCAN, Osman Nuri TERZİ ve Recep AKMAN ile birlikte bir dizi ziyaretler de bulunmak üzere Adana ve Mersin’e gittiler.
 
Mersin’de akşam Eski Samsun Vali Yardımcısı Adana Akdeniz Kaymakamı Raif ÖZENER, Eski Havza Kaymakamı, Eski Samsun Vali Yardımcısı, Mersin Mezitli Kaymakamı Nazım MADENOĞLU’nun ziyaretine katılan valilik görevlileri, sohbet ve eski anıların konuşulmasından sonra,  geceyi Mersin Valisi Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU’nun misafiri olarak Mersin Suphi Önder Öğretmenevinde geçirdiler.
 
Vali GÜZELOĞLU ile  bir araya geldikleri kahvaltıya, Samsun Valiliği görevlileri, Mersin Vali Yardımcıları, Akdeniz Kaymakamı Raif ÖZENER,ve kurum müdürleri katıldı. GÜZELOĞLU, ziyarete katılan Samsun valiliği personeli ile tek tek ilgilenerek kendileri ve aileleri hakkında bilgiler aldı. Bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Samsun'daki anılarını paylaşan Vali GÜZELOĞLU, Mersin hakkında katılımcılar bilgiler aktardı. Mersinin yazında tatil yapılacak yerler arasında olduğunu belirten Vali Güzeloğlu, hepinizi Mersin'e davet ediyorum dedi. Ziyaretçilerin tamamına hediyeler veren Vali Güzeloğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek biz kamu görevlileri en fazla vakti siz çalışma arkadaşlarımız ile geçiriyoruz. Samsun’da yaklaşık Dört buçuk yıl önce birlikte çok güzel çalışmalar yaptık. Hepinize teşekkür ediyorum. dedi. Samsun Valiliği görevlileri ile tek tek vedalaşan Vali Güzeloğlu, hayırlı yolculuklar dileyerek Tüm çalışma arkadaşlarına ve Samsunlulara selam ve sevgilerimi götürün dedi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 105
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 99
Kayıt tarihi
: 27.11.12
 
 

Samsun Valiliği, İlkadım Kaymakamlığı, Samsun İntermet Kurulu, Türkiye Bilişim Derneği Samsun Şub..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster