Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Ocak '18

 
Kategori
Edebiyat
Okunma Sayısı
123
 

Vazgeçmek

En sevdiğimiz alışkanlıklardan ve sevgiden vazgeçmek mümkün müdür?

Zordur bir şeylerden vazgeçmek,en sevdiğin kahveden, çaydan, sigaradan alıştığın yastığından, kedinden, kuşundan, sevdiğin parfümünden, tutkunu olduğun takımından, oturma tarzından, uslubundan, giyiniş tarzından, sevdiğin sanatçıdan hatta tv kanalından zordur alışkanlığından vazgeçmek.

En zor olanda yuvandan, vatanından, sevginden hatta aşkından vazgeçmektir, daha da zoru sevginden vazgeçmeye zorlanmaktır. En zor olan vazgeçiş sevdiğin halde senden vazgeçen birinden vazgeçme mücadelendir, evet en zor olandır ama mümkündür. Fakat önce kendini ikna etmeli insan, sonra ağır ve telaşsız bir şekilde vazgeçmeli, alıştığı halde vazgeçmesi gereken her şeyden, hatta sevgisinden.

 

İnci İlter

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

En zorudur aşkından yani aşkın sandığının senden vazgeçtikten sonra sonra senin içindeki ruhuna söz geçirememek. Ruh seni suçlar sen ruhuna içindekii sese anlatamazsın. Ruh seni suçlar. ''-eksik yaptın şunu yapmadın bunu yapmadın'' diye. seni içinde bitirir. içte ruhun bitiri dışında giden gitmiş o bitirmiş sen ghözlerin şiş bakarsın vazgeçemezsin işte...

mecit 
 23.01.2018 6:12
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 6
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 229
Kayıt tarihi
: 28.12.17
 
 

1978 Denizli ilinde doğdum. İzmir, Karabağlar Cumhuriyet Lisesi mevzunuyum. Mesleğim Muhasebe. Şa..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster