Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Mart '10

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
312
 

Ve Tarkan serbest bırakıldı!

Ve Tarkan serbest bırakıldı!
 

Bildiğiniz gibi ünlü Mega Star Tarkan birkaç gün önce uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle ünlü çiftliğinde gözaltına alınmıştı.

Tabi bu arada çiftliğinde yapılan aramada; 12 gr. Esrar maddesi de bulunarak, telefon konuşmalarının yanı sıra ek delil olarak tutanakla tespit edilmişti.

Tarkan basına yansıdığı kadarıyla, kendisinin esrar kullanmadığını, esrarın şoförüne ait olduğunu ve onun esrar kullandığını, kendisinin daha kaliteli olan “Kokain” kullandığını söylemiş!

Yine, basına yansıdığı kadarıyla, Emniyete getirilen Tarkan, kendi şarkılarından oluşan bir potpuri(!) ile karşılanmış. Ayrıca Orgenerallilere yapıldığı gibi özel oda tahsis edilip, canının sıkılmaması için özel görevlendirilen görevliler(!) ile sohbet etmesi sağlanmış.

Evet, Tarkan bu gün Savcılığa çıkarıldı. Tarkan hayranları adliye önünde destek amaçlı toplanarak, ünlü(!) sanatçının serbest bırakılmasını istemişler. Adliyede Tarkan’ı 60 Avukat savunmuş.

Ve Tarkan SERBEST bırakıldı!

Ben savcının yerinde olsam, Tarkan’a ekmeğin kaç para olduğunu, asgari ücretin kaç lira olduğunu sorar, sonra da “Kokain” içmekle övünmesinden dolayı tutuklanmasını talep ederdim. Gerçi bu ülkede uyuşturucu kullanmak suç değil. Satmak suç! Tıpkı bölücülüğün suç olmayıp, bölücülükle mücadelenin suç sayıldığı gibi!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bu yaşamda onların rolü de bu. Siz O'nun ekmek parasını bilmediğinden yakınıyorsunuz, O da "Mesut bey bi kokain'in fiyatını bilmiyo" diyordur. Ne böyle haberleri okurum, ne de O insanları yargılarım. Onlara ayıracağım vakitte oturur yazarım. Tanrı onlara da bu rolü biçmiş işte. Sevgiler..

Ata Kemal Şahin 
 03.03.2010 6:59
Cevap :
Merhaba Kemal Bey. Aslında bende okumuylorum. Ancak topluma örnek olarak lanse edilen kişilerin ne gibi bir çamura battığını görünce ve hala bu çamuru, masumane şekilde halka yutturmaya çalışanlarına bir tepki olarak böylesi bir yazıyı kaleme aldım. Yorum ve katkı için teşekkürler. Selamlar, saygılar...  05.03.2010 9:24
 

Resmine baktımda,,,, Yetki bende olsa o delikanlıyı bir berbere gitme cezasına çarptırırdım. Saygı ve selamlar...

izmirli doksanyedi 
 02.03.2010 11:45
Cevap :
Merhaba Osman Bey. İşte ülkemizi dışarıda temsil eden ünlü sanatçımız!Yorum ve katkı için teşekkürler. Selamlar, saygılar...  05.03.2010 9:24
 

Eğer suçluysa, kim olursa olsun cezasını çekmeli.. İster Tarkan olsun, ister Hun İmparatoru.. Sevgilerimle Mesut Bey..

Mor Okyanus 
 01.03.2010 21:16
Cevap :
Merhaba. Yorum ve katkı için teşekkürler. Selamlar, saygılar...  05.03.2010 9:24
 

Yaptığı işe ve dolayısıyla dinleyenlerine saygıda kusur etmiştir. Her ne kadar özür dilemişse de bu gerçeğin görülmesine mani değil. Ülkemizde ne yazık ki sanatçı denilince anlaşılan şeyler ile bir batı ülkesindekiler aynı değil. Adamlar boşuna mı almıyor bizi AB'ye. :) Sevgi ve muhabbetle

Murat HACIOĞLU 
 01.03.2010 20:35
Cevap :
Merhaba Doktor Bey. Şımarık insanlar, kendisini yücelten toplumlara her zaman saygısızlık ederler. Yorum ve katkı için teşekkürler. Selamlar, saygılar...  05.03.2010 9:25
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 3842
Toplam yorum
: 6442
Toplam mesaj
: 310
Ort. okunma sayısı
: 3072
Kayıt tarihi
: 23.03.08
 
 

Antalya'da 1956 yılında doğdum. Emekliyim, Üniversite mezunuyum. Evliyim, bir oğlum var Mimar. Gü..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster