Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Mart '08

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
1164
 

Voltran: Evrenin Koruyucusu Bölüm 1

Voltran: Evrenin Koruyucusu Bölüm 1
 

Voltran: Evrenin koruyucusu


Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ama önce bir çay alıp geliim.

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ama önce bi su döküp geliim.

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ama önce oğlanın altını değiştiriim.

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ama önce makineyi formatlamam lazım.

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Şimdi olmaz hayatım Voltran’ı oluşturucam.

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ama önce bi duşa giriim.

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ama önce bi abdest alsın!

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ama önce yemeğin altını kısiim.

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ver bakiim ordan İngiliz anahtarını.

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ama oluşturacak yerlerim ağrıyor.

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ama azzz sonra!

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ama du bi sigara yakiim.

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ama önce meylerimi kontrol ediim.

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Adam başı birmilyonüçyüzbinden, altıbuçuk milyon. Değmez abi!

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Şşşt! Başım dönüyo lan!

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Haydi lililili yar!


Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Zzzzt erenköy!


Özleyenler, daha önce hiç seyretmemişler, seyredip beğenmişler, seyredip beğenmemişler, çocukluğunda 5 kişiyi bulur bulmaz oluşturma moduna geçmişler için tarihin tozlu sayfalarından sizler için çıkardığımız ….(bas bariton ses tonuyla) Voltran: Evrenin Koruyucusu… pek yakında dividi marketlerin hijyenik raflarında! Bunu ısrarla isteyiniz!
" Voltran geldi" yazan bakkallara saldırınız.

Voltran: Evrenin koruyucusu Unutulmayan Diyaloglar ise daha da yakında Milliyet Blog server’ında… Bunu da ısrarla bekleyiniz.


Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ayakları ve bacakları oluşturun! // Kolları ve gövdeyi oluşturun! // Ben de başını oluşturacağım. Ama aslan kaçtı müdürüm.. Sevgiyle.. ;o)))

I'm not SUPERMAN 
 27.03.2008 23:33
Cevap :
ben yapıcaktım o yorumu dün yaaaa:) helal sana:)))))  28.03.2008 0:27
 

Böyle zulum görmedi beya:-)

yeşilsoğan 
 26.03.2008 23:00
Cevap :
:)))))))) Görmedi valla! (ay çok güldüm:)))))  27.03.2008 0:07
 

Voltran, voltran, voltran kısmını okuyunca aklıma geldi çizgi film. Kırmızı, sarı, beyaz... aslanlardı de'mi? Ne hafıza ama?! Çok güldüm yazınıza. Elinize sağlık. Sevgiler...

Parlak Işık 
 26.03.2008 20:32
Cevap :
Sizede sevgiler:) Ayrıca çok teşekkürler:)  26.03.2008 20:49
 

bizim voltran :) gördüğüme sevindim :) sevgiler

vi/dan 
 26.03.2008 20:29
Cevap :
Efenim o da sizi gördüğüne çok sevinmiş. Öyle diyor. Kendisi yaşlandı tabii. Olacak o kadar:)  26.03.2008 20:50
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 82
Toplam yorum
: 473
Toplam mesaj
: 48
Ort. okunma sayısı
: 1183
Kayıt tarihi
: 22.06.06
 
 

İstanbul'da yaşanan tüm aşkların, tüm ayrılıkların, tüm özlemlerin, tüm nefretlerin, tüm eğlenceleri..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster