Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Mart '17

 
Kategori
Telekom / Mobil
Okunma Sayısı
594
 

WhatsApp duvar kağıdı nasıl değiştirilir?

WhatsApp duvar kağıdı nasıl değiştirilir?
 

whatsapp duvar kağıdı değiştirme


Günümüzde telefonların en popüler anlık mesajlaşma yazılımı olan WhatsApp'tan birçoğumuz günlük yaşantımızda çok sık bir şekilde faydalanıyoruz. Whatsapp bize yazılı ve sesli iletişim kurma şansının yanı sıra belli başlı kullanışlı ekstra olan avantajlar da sunuyor. WhatsApp'ın ekstra özelliklerinden birside WhatsApp duvar kağıdı değiştirme avantajıdır. WhatsApp duvar kağıdı değiştirme avantajı aslında WhatsApp konuşmalarımızın arka planlarını tamamen kişisel hale getirmemize fayda sağlıyor. WhatsApp içinde yer alan ayarlar kısmından bulaşabileceğiniz bu avantaj sayesinde isterseniz galerinizden ya da WhatsApp tarafından ücretsiz olan WhatsApp Wallpaper uygulaması içinde yer alan WhatsApp duvar kağıtları seçeneklerinden bir fotoğrafı seçip kendi arka planınız yapabiliyorsunuz.
 
WhatsApp Duvar Kağıdı Değiştirme
 
WhatsApp konuşmalarınızın arka planını değiştirmek istiyor iseniz öncelik olarak WhatsApp uygulamasına giriş yapın ve WhatsApp uygulamanızın sağ üst tarafında yer alan menü tuşuna asarak "Ayarlar" bölümüne giriş yapın.
 
Ayarlar menüsü karşınıza çıktığı an karşımıza gelecek olan seçenekler arasındaki Sohbet Ayarları seçeneğine tıklıyoruz. WhatsApp duvar kağıdı değiştirme devam etmek için sohbet ayarları açıldığı zaman ise  "Duvar Kağıdı" kısmına tıklayarak giriş yapıyoruz:
 
Duvar Kağıdı seçeneğine tıklamamızın hemen ardından karşımıza bir tane ileti kutusu çıkacak. Bu ileti kutusu için de bulunan "Dökümanlar" kısmına tıkladığınız zaman telefonumuzun menüsü için de yer alan fotoğraf galerimize giriş yapıyoruz ve WhatsApp'ta kullanmak istediğimiz duvar kağıdını kendi fotoğraflarımız içinden seçmemizin ardından tamam tuşuna basarak işlemimizi bitiriyoruz.
 
Kısaca;
 
WhatsApp'a girin.
Açılan yeni bölümde en sağ üst köşedeki ayarlar sekmesine tıklayın
Buradan Sohbet Ayarlarına tıklamanız gerekmektedir.
Sonrasında Duvar Kağıdına basarak uygun olan yöntemleri seçerek duvar kağıdınızı belirleyebilirsiniz.
 
Ahmet TÜRKKAN
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 23
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 8532
Kayıt tarihi
: 16.02.16
 
 

Ben androhaber.net sahibi Ahmet Türkkan ve Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde o..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster