Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Ocak '21

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
70
 

WHATSAPP NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR

WHATSAPP NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR ?

 

Whatsapp, sözleşmesiyle insanların bilgilerini alıp, kuantum bilgisayarlarda isleyecekler.

Bu bilgilerle o bilgilerin geldiği coğrafyanın insan duygu ve düşünce tipini de resimlemiş olacaklar.

Bu kuantum bilgisayarlar foto, ses, kısaca her türlü verinin,  hepsinin birebir kopyasını yapabiliyor.

Aslında bütün bunlar yapay zekâya bir hazırlık süreci.

 

Bu yapay zekayla her yeri ve herkesi kontrol etmek istiyorlar.

 

Bir bölgede bir isyan bir hareket yaratmak istediklerinde veya o bölgede yasayan kişileri kendi çıkarları doğrultusunda gütmek istediklerinde, bir fikirle bir inançla aşılamak için o bölgede yasayan insanları harekete geçirecekler.

Mesaj, sesli mesaj, fotolarla oluşturdukları videolarla farkındalıksız ve bilinçsiz kişileri güdecekler...

 

Mesela size bir mesaj gelecek, bir video, bir ses kaydı...

Çok güvendiğiniz ve sevdiğiniz bir arkadaşınızın yüzü ve sesi...

(aslında arkadasınız bu videoyu hazırlamadı. Küreselcilerin elinde olan YAPAY ZEKÂ HAZIRLADI. Size belirli bir fikre yönelmeniz için bir mesaj içeriyor. Doğru bilgiler içermiyor. Uydurma bilgiler.)

 

Ama sizin, onların istediği şekilde duygu bedeninizi aktive edip, istenilen üretmenizi sağlayacak manipülatif bilgiler… diyelim

 

Bu bilgi… diyelim ki siz de öfke yaratacak kızgınlık yaratacak, videonun sizi yönlendirdiği neyse ona karşı...

 

Dikkat!!! Henüz sizi yönlendirdikleri olay gerçekte olmadı.

 

Ama bilinçsiz insanların duygu bedenlerinde oluşan öfke ve kızgınlık, yapay zekâyı kullanan ve insanları köleleştirmeyi yani gütmeyi düşünenler kimse onlar tarafından yine saniyelerle toplanıp.... o hedefledikleri, toplumsal kini ve öfkeyi yönlendirdikleri olayı gerçekleştirecekler…

 

Bu bir saldırı olur, insan katliamı olur, bir ülkeyi ele geçirmek, kongre basmak v.s

 

Şöyle ki burada işin içine ruhsal konular giriyor. Bu konuları bilmezseniz asla dünyada olan olayların oluş nedenini anlayamazsınız.

 

Dünya özgür irade gezegeni, dünyada bir şey yapabilmek için her zaman izin gerekir. Oysa insanlar der ki ben buna izin vermedim. Hayır verdin. Çünkü duygusal bedeninde ürettiğin kin ve öfke bu olayın olması için bir nedendir. Negatif için hak doğar. Sistem bu şekilde işliyor. Nano saniyelerle bu olayı gerçekleştirirler.

Kuantum bilgisayar ve yapay zekâ nano saniyelerle çalışır.

 

Bu nedenle hz. İsa düşüncelerinizden de sorumlusunuz demiştir ki işin gerçeği de budur.

 

Tasavvuf, insana fiziksel bedenini, duygu bedenini ve düşünce bedenini ve diğer bedenlerini eğitmeyi ve bunları tekleştirmeyi öğretir. Tasavvuftaki nefis mertebeleri bunlarla ilgilidir. Tekleşmek kendinle sulh olman uyumlu olmak, insan olmaya başlamak demektir. Hiristiyanlığın gnostik öğretisi, Yahudiliğin de kabalası vardır.

 

Tasavvuf İslam dininin derin tarafını öğretir. İslam üzerinden yükselir. Din yol demektir. Kendini bulma bilme yoludur.

 

Şimdilerde her ne kadar içi ne yaptığını bilmeyen şaklabanlar tarafından boşaltılmış da olsa arayan yolu bulacaktır mutlaka.

 

Küreselcilerin, yapay zekâyı kullanarak insanları köleleştirmeye çalışanların yaptığı en büyük şey, insanı dininden yanı kendini bulma yolundan uzaklaştırmalarıdır.

 

Bugün insanlar sosyal ağlarda kaybolmuş durumdadır. Kim olduklarını, niçin var olduklarını, öldükten sonra ne olacağını, bu dünyanın ne için olduğunu ve nerden gelip nereye gittiklerini unutmuş durumdalar, belki bir gün gelip öleceklerini bile unuttular…

 

Bu insanları yönlendirmek ve köleleştirmek o kadar kolay ki… yavaş yavaş

Önce bilgilerin alırsın, bir yılan gibi… sonra bira konfor sunarsın sonra biraz daha bir şey talep edersin, biraz daha konfor… Yavaş yavaş ele geçirilirsin… anlamazsınız bile… Kukla olduğunuzu… İnsanlıktan çıkmış olursunuz… yapay zekanın, küreselci şeytanların… fiziksel dünyaya uzandığı dünya uzangacı olursunuz.

Çünkü kendi bedenlerini kontrol edebilen ve tekleştirebilen bir insanı asla ele geçiremez ve köleleştiremezler. Bu insan bilinçli ve farkındalıklı insandır. Kontrol edilebilmesi mümkün değildir. Tahmin edilemez.  Etki tepki yasasına göre yaşamaz. İçinden geldiği gibi, Allah’ın murad ettiği gibi insan gibi yaşar.

Kulaktan dolma yalan yanlış bilgilere kapalıdır

Biliş halinde yaşayan insandır,  sezgisel ve gerçeklerin ve hakikatin farkındalığında olabilen bir insandır. Çabası insan kalabilmek içindir bu cehennem çukurunda

 

Bu nedenle bu yapay zekâyı yaratıp insanı köleleştirmeye çalışan şeytanlar, hakikatli ortamları sevmezler. Hakikati ve gerçeği bozmaya göz boyamayı çok iyi bilirler.

Bu nedenle insanları bölüm bölüm ayırırlar, iş hayatı ayrı, özel hayat ayrı. Din ayrı whatapp ayrı…v.s saçmalıklarını kafamıza devşirirler…

Bunlarla ilgili mantıklı nedenler söylerler,

 

Ne olacak değil mi, alt tarafı bir whatsapp sözleşmesini kabul etme meselesi… ? ? ?

 

Madem her şey ayrı neden özel bilgilerimizin kullanılmasını kabule zorlanıyoruz...

 

Fakat kendileri tam da bir şeytandır.

Virüsü icat edip insanları ortadan kaldırmaya, köleleştirmeye, kullanmaya  çalışan bir zihniyet insanlık dışıdır.

 

Bu başka nasıl açıklanabilir ki ?

 

Tüm insanlığınızla bundan kurtulmak için çabalamalı ve farkındalıklı ve bilinçli bir yaşam yaşamalısınız. Her zaman maksada ve niyete ve bu nedenin çok derin bağlantılarını araştırmalısınız. Her zaman bölgesel ve yerli kalmaya dikkat etmelisiniz. Bilinemez ve tahmin edilemez.

              

Bu bir ağ, sosyal ağ dedikleri şey, bilinçsiz insanların duygusal bedenleri ile asili oldukları bir matrix ağıdır. Korku imparatorları da, whatsapp facebook twetter gibi sosyal ağlar, yapay zeka için veri toplayan kuantum bilgisayarları verileriyle besleyen ağlardır. Balık yakalamak için bir ağ gibidir.

 

Gidenler gidecek konfor zannettikleri ağların içinde, kalanlar kalacak insanca yaşamak için…

 

Black Mirror, West World, Black List dizileri ve benzerleri maalesef dünya için planladıkları projelere çok benziyor.

Hayat, daha bilinçli daha farkındalıklı daha insanı olmayı ve insan olarak yaşamamızı talep ediyor bizlerden… dejenerasyon zamanlarında en az dejenerasyonla gayretle aslımıza, insan olmaya ilerlemeli…

 

Not: Bu yazı, uluslararası ve yurtiçinden çeşitli futiristlerin yapay zeka ve teknoloji  ile ilgili gelecek öngörülerinden derlenmiş bilgilerin bir kısmını içerir ve bu öngörüler dikkate alınarak hazırlanmış bir yazıdır.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 38
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 608
Kayıt tarihi
: 13.12.10
 
 

Öncelikle Dünya gezegeninde yaşayan bir insan olarak ve toplum içinde yazar- sanatçı  kimliğimden..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster