Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Kasım '15

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
82
 

Yadırgamıyorum Kendimi

Yadırgamıyorum Kendimi
 

Bazı geceler gerçekten daha uzun, daha karanlık, siyahtan daha siyah… Her şeyin üzerinize geldiğini düşündüğünüz anlar olur ya hani, işte belki o günlerden birini yaşıyorum. Sabaha böyle hissetmeyeceğimi biliyorum, işte o yüzden yadırgamıyorum bu halimi…

Bazen sorumlulukların her biri ayrı ayrı ağır gelir, fazla gelir. Ve kaçmak, uzaklaşmak isterseniz. Kimseye bahsetmezsiniz bu durumda da işte bu yüzden insanların da sizden beklentileri artar..! Neler hissettiğinizi, neler yaşadığınızı hiç bilmeden incitirler sizi de siz kimseyi üzmek istemediğinizden zorlukları, hüzünleri hep tek başınıza yaşarsınız.

Kimsenin sizi anlamadığını düşündüğünüz zamanlar olur ya da yanlış anlaşılma korkusuyla sustuğunuz, susmak için çaba gösterdiğiniz…

…..

Bazen yazmanın bile zor olduğu zamanlar vardır, hem zor hem de yazmaktan başka hiçbir şeyin iyi gelmeyeceğini bildiğiniz zamanlar..

İşte tam da o zamanlardan birindeyim. Yadırgamıyorum kendimi, hayatın her günü nasıl bir değilse, benim tabiatımın da dünyamın da yok bir standartı, her zaman geçeli olan kuralları!

Bazen bazı zamanlar varsı, sadece kendinizle kalmak istediğiniz. İnsanın sadece kendisiyle kalmasıdır 25. saat, zaman dışı kavramda bulursunuz aradığınızı.

Bazen de hoşunuza gider, zaman dışında bir zamanda hissetmek.. İşte anlaşılması zor bir gecedeyim. Yadırgamıyorum kendimi, biliyorum sabaha geçer..!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 14
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 123
Kayıt tarihi
: 02.06.15
 
 

1989 doğumluyum. Süleyman Demirel Üniversitesi'nde sosyoloji bölümünde yüksek lisans öğrencisiyim..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster