Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Nisan '08

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
430
 

Yalova incileri!

Bundan böyle Çarli’nin Melekleri olarak her MB toplantısında gösterilerine aralıksız devam edecek olan güzellerimizden Neşe Evrim, Sema Şener ve Yeşim Koç, her gösteride çok özel tasarımlar giyerek dans edecekler.

Sevgili İlyas Bayram, bundan böyle müzik CD’leri yerine sizlerin MB alemlerinde yaptığınız yaramazlıkları gizlice çekecek ve CD’leri ilgili yerlere en kısa sürede iletecektir.

Bülent Göncü’nün yelekleri kadınların ilgisini çekmek isteyen erkeklere uygun fiyatla satışa sunulacak ve bu yelekle dahi ilgi çekmeyen erkeklerden ayrıca tazminat talep edilecektir.

Bundan böyle şarkı söyleyen ve özellikle rock müziği yapan arkadaşlarımız için yanımızda daima bir buhar kazanı bulundurulacak ve sesi kısılan arkadaşımızın kafası bu buhar kazanının içine sokularak rahat nefes alması sağlanacaktır.
Hamama giren sadece terlemeyecek, saçı da bozulacak. Ünlü kuaförümüz, saçı bozulan arkadaşların saçını çekerek düzeltecek, düzelmezse kökünden kesecek.
Bundan böyle bira üreten şirketler, reklam yapamayacağı için el altından Çalışkan Adem’e çuval içinde bol miktarda şişe biraları vererek, arkadaşların daha çakır keyifli olmalarını sağlayıp bolca reklam yapabilecektir.

Her toplantıda bir iki densiz garson dövülecek, başka masalarda itiraz edenler olursa onların kafasından aşağıya da Zekiye hanımın daha önceden hazırladığı kaşıntı yapan konfetiler dökülecek.

Bundan böyle gezilerimizde gece ne kadar geç yatarsanız, sabah o kadar erken kalkmanız için kapınıza Zekiye hanım gelecek ve gür sesiyle size sabah şarkısı söyleyerek uyandıracak, uyanmadığınız takdirde kapınıza omuz atacak.

Gecenin şanslı kişisi olarak karikatürist Ziya Tara’ya sabah erkenden karikatürünü gizlice çizdirdiği Celal Çelik’in karikatürü, elde edildiğinde blog’da yayınlanacak ve neye benzediğini öğrenmiş olacağız.

Sessiz Çığlık, bundan böyle şarkı söylerken örtü altına sokulacak, gerekirse kurşun dökülecek ve gezi sonrası tansiyonunun düşmemesi için gereken her şey yapılacak.

Bundan sonraki gezilerde kızıl saçlı güzeller arasında yarışma düzenlenecek ve en kızıl saçlı olan güzele kızıl elma ödülü verilecek.

Geziye katılan herkesin cep telefonu derhal emanete alınacak ve gezi sonunda imza karşılığı iade edilecek. Böylece kaybolan cep telefonu derdi kalmayacak ve Kemal Şahin bey ‘’Ohh beee’’ diyecek. Yine de herhangi bir aksilik durumunda şehirlerarası servis için aracını çalıştırır durumda tutacak.

Her toplantımızda iktidarı temsilen bir arkadaşımıza 15 dakika konuşma süresi verilecek. Muhalefet adına konuşan arkadaşa da on dakika vermek, yeterli olacak. Ne iktidardan ne de muhalefetten yana olan bir kişiye de 5 dakika konuşma süresi verirsek, siyaset yapma tatminini yaşamış olacağız.

Her gezimizde kurtlarımızı iyice dökmek için geniş bir orman yeri tahsisi yapılacak ve içimiz ferahlayana kadar enerjilerimizi sonuna kadar kullanacağız.

Yalova Termal’de göz suyu ve mide suyundan yarar gören arkadaşların tavsiyelerine kulak vererek, gözlerimizi dört açacağız ve midelerimize leziz yemekler armağan edeceğiz.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Vallahi kaçırdık bu eğlence dolu iki günü. Zaman makinasını icat eder etmez oradayım ona göre. Sevgilerle

Gülün içinden 
 11.04.2008 1:59
Cevap :
Sen kaçırmazdın ama hayret bu sefer eğlencenin en keyiflisi kaçtı gitti canım. Artık piknikle idare edeceksin. Sevgili Serhat'a selam. Seni de çok öpüyoruz. Sevgilerimle  11.04.2008 8:54
 

özlemişim günlerdir ruyalarımda sizler varsınız.. HAYRA ÇIKSIN DİYORUM... kıskandımmmmmmmmmm...

Portakal Çiçeği ve FISILTI 
 10.04.2008 12:00
Cevap :
Sevgili Serap, sen gel de bize bir sor özlem nedir diye. O güzel gözlerin bizim de rüyalarımıza konuk oluyor. Demek enerjimiz oraya kadar ulaşıyor ki sen de rüyalarında bizi görüyorsun. Atla gel İstanbul'a. Sevgiler  10.04.2008 12:29
 

sonraki CD'lerde değerlendireceğim, Şile - Termal... malzeme bol :)) Selamlar, sevgiler. Slowa dikkat, bozabilir :))

İlyas Bayram 
 10.04.2008 11:33
Cevap :
Bu işte iyi para var. Ortak olabiliriz:))  10.04.2008 11:43
 

sizin yanınızda olup da eğlenmemek, gülmemek mümkün değil... bitmeyen enerjinize, pozitifliğinize hayranım.. Allah nazarlardan saklasın:)) partneriniz yeşim hanıma ve size en derin sevgilerimle..

sema öztürk 
 10.04.2008 11:32
Cevap :
Senin o hüzünlü ve buğulu bakışına ve tabii ki kızıl saçlarına aşığız. Daha sık bir arada olmak dileğiyle seni öpüyoruz.  10.04.2008 11:46
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
 
Toplam blog
: 137
Toplam yorum
: 548
Toplam mesaj
: 94
Ort. okunma sayısı
: 1036
Kayıt tarihi
: 05.01.07
 
 

1951 İstanbul doğumluyum. Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlığı, Moda Tasarımı ve Marka Danışman..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster