Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Aralık '17

 
Kategori
Kent Yaşamı
Okunma Sayısı
124
 

Yanında Olmak

Yanında Olmak
 

salih arıkan


Türkiye Beyazay Derneği İzmir şubesi olarak birçok faaliyet yürütüyoruz. Bunlar önemli belki kısa sürelerde faydası görünmeyecek ileriye dönük yatırımlar.

Bir amacımız da birbirimizin yanında olmak. Modernleşen betonlaşan Şehirlerarasında herkes acılarını sevinçlerini yalnız yaşıyor. Hiç kimse yalnız olmasın ve yalnız ölmesin. Olabildiğimiz ölçüde arkadaşlarımızın acılarına ortak oluyoruz mutluluklarını paylaşıyoruz. Demiş ya şair bir yanda ağlayan bir yanda gözünün yaşını silen. Birbirimizle bağımızı kesmemek.

Bende tüm üyelerimin telefonları var. Zaman zaman mesaj atarım. Bazen de arar sohbet ederiz onlarda beni ararlar. Kafalarına bir şey takılınca müzakere ederiz. Ayda bir kez de olsa bir araya gelmeye çalışırız. Daha önce eksik kalan bir faaliyetimiz vardı ev ziyaretleri benden kaynaklı sorunlardan dolayı bu faaliyetimizi az gerçekleştirdik.

Gönlümden şöyle bir ekip oluşturmak geçiyor. Ağzı laf yapan insan ilişkilerinden anlayan. Birilerinden bir ekip oluşturmak ve evden çıkamayan arkadaşları evlerinde ziyaret etmek istiyorum. Bu ekibe dâhil olmak isteyenler benimle iletişime geçebilir.

Salih Arıkan, Tel: 0506 514 96 93

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 1156
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 64
Kayıt tarihi
: 17.11.16
 
 

1977 Manisa Akhisar'da doğdum. 1986 İzmir Bornova İzmir Körler Okulu'na başladım. 1997 İzmir Karaba..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster