Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Nisan '08

   
  Kategori
  Gündelik Yaşam
  Okunma Sayısı
  241
   

  Yanlız kovboy

  Yanlız kovboy
   

  resım koydum cunku konuyla ılıskılendırmek istedım


  Eylem yapmak istiyorum artık sıkıldım partilerin, grupların düzenlediği mitingleri izlemekten üstümüzden palazlanıp insan odaklı düşünmeyip bunu ülkenin iç meselelerinde kullanmalarından.

  Eylem yapmak istiyorum en yasak meydanlarda, kimseye izin verilmeyen meydanlarda doğruları haykırmak istiyorum. Iraklı çoçukların nasıl öldürüldüğünü söylemek istiyorum bizlerin buna nasıl seyirci kaldığımızı vebali boynumuza olur inşallah çünkü herşeyin bir bedeli olmalı acıları uzaktan izlemeninde.

  Eylem yapmak istiyorum türbanın konusuldugu bir ülkede genelevlerin, pavyonların takır takır çalıstıgını haykırmak istiyorum, namusun kadının başın açık olup olmamasında değil kadının sömürülmesinde olduğunu söylemek istiyorum, hiç bir dine, millete, görüşe bağlı kalmadan konuşmak istiyorum. Tarafsızca doğruları dile getirmek istiyorum. İnsan canını kutsal saydığım gibi hayvanlarında canının kutsal saydığımı söylemek istiyorum ama dünyada bir besin zinciri var yaşamak için öldürmeliyiz hayvanları. Evet hayat bu kadar kötü olmamalı ama bizimde katkımız çok savaşlarda, didişmelerde bazen diyorum inceldiği yerden kopar herhalde ama kopmuyor. Acaba diyorum sonuca varmayan eylemlerde bulunmasamda mı, çarkların arasında sıkışıp izlesem mi? Uymaya devam mı etmeliyim ölüm uyandırana değin beni..

  Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

   
  Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
  Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
  Toplam blog
  : 1
  Toplam yorum
  : 0
  Toplam mesaj
  : 0
  Ort. okunma sayısı
  : 241
  Kayıt tarihi
  : 09.04.08
   
   

  1979 yılı istanbul dogumluyum. Kusları cok severım. Üniversite mezunuyum. Seyahat etmek benı hep der..

   
   
  Yazarı paylaş
  • Tümünü göster