Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Eylül '09

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
1397
 

Yaratığın sırrı çözüldü!

Yaratığın sırrı çözüldü!
 

Uzunca bir süredir bir yaratıkla uğraşıyoruz. Dünya, ortaya çıkan haberlere göre, şaşkın. Söz konusu yaşayan hiçbir şeye benzemeyen bu yaratığa ilişkin haberler, domuz gribinin ilk ortaya çıktığı ülkeden, Meksika’dan pompalanıyor.

Yaratığı 2007 yılında Meksikalı bir çiftçi buluyor. Hikâye böyle başlıyor. Yaratığın görünümü adamımızı o kadar korkutuyor ki, bizimkiler taşlamışlardı ya, o öyle yapmıyor, bir su birikintisi bulup, boğuveriyor. Sonra da alıp, incelenmesi için yetkililere götürüyor. Çünkü canlıyken değil ama öldüğünde incelenmesi çok daha kolay, çok daha iyi, çok daha zararsız, çok daha bilimsel, çok daha… Herhalde böyle düşünüyor.

Belki de çiftçi yaratığın ölümlü olup olmadığı konusunda ilk deneyi yapmak istiyor. Ölüyor, hem de boğularak. Demek ölümlü. Not ediyor. Ölümlü yaratığı yetkililere götürüyor.

Haberin aralarında geçen bilimsel öngörüleri sonra geri dönmek üzere atlayıp, çiftçimize gelelim. Sirius UFO Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan önemli açıklamalarda bulunuyor. Ona göre çiftçi, arabası otobanın kenarına park edilmiş, yanmış bir şekilde, ama normal bir yanma değil, metali eritecek derecede bir sıcağa maruz kaldığı anlaşılan bir şekilde, ölü bulunuyor.

Burada ikinci deney de başarılı oluyor. Yaratık kinci.

Akla gelen üçüncü deney ise yaratığın silah olarak napalm olmadığına göre güneş enerjisi kullandığı yönünde. Yaratık eriterek öldürüyor. Özetle yaratık silah kullanabiliyor.

Ama DNA’sı yok. Kayıp. Yine de bilim adamlarının çoğuna göre DNA’sı yitik olan bu yaratık türü daha keşfedilmemiş bir hayvana ait. Sonunda, neden İsviçreli ya da Afganistanlı değil bilinmez, bir İspanyol bilim adamı aletin DNA’sını çözüyor. Diyor ki yaratık yüzde 99.99 dünya dışı bir varlık…

Böylelikle bu son deneyden dünya dışı varlıkların da DNA’sının olduğunu anlıyoruz.

Sonuç mu? Yaratık bir homosapiens. Yani insanımsı. Zeki bir varlık. Tabi haberlere göre.

Marsta mı yaşıyorsunuz?

Siz bu zeki olduğu kadar boğulabilen, kinci olduğu kadar silah kullanabilen, DNA’lı yaratığı elbette tanıyorsunuz! İşte bu onun küçülmüşü. Yaratığın sırrı çözüldü.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ya biz 2 metrelik boylarımızla aya bile gidemiyoruz, bunca olanak varken; cebime girecek bir canlı nasıl gelir ta uzayın derinliklerinden buraya. Labortauarda yarım yamalak üretilmiş ya da mutantlanmış, maymun türü bir canlıdır o bence. O kişinin aracını yakanlar da bence; ufo fanatikleri. Çiftçiden öc almak için yakmışlardır. Zaten biz dünyalılar asıl uzaylıyız! Bizden büyük, bizden başarılı, bizden akıllı uzaylı mı var! Tşk.

Necdet  
 26.09.2009 20:40
Cevap :
Ben bilmiyorum, bizden akıllı uzaylı var mı? :)) Selamlar.  28.09.2009 9:56
 

Primatlar uzaylı oldu!..

mamut 
 26.09.2009 13:47
Cevap :
Aynen öyle abiciğim :)) Selamlar...  26.09.2009 16:56
 

Bu yaratk çok mu eritici dediniz:-)))))O sadece aşkın eritir o da ondan kaçtı zaten çok erimemek için:-))))

DERİN, SADE VE KARIŞIK... 
 26.09.2009 1:19
Cevap :
:))) Yine de sorun çözüldü :))) Selamlar...  26.09.2009 16:56
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 340
Toplam yorum
: 669
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1569
Kayıt tarihi
: 10.03.08
 
 

Basınla ilgili bir kuruluşda çalışmaktayım. Uzun yıllar basınla ilgili konularda danışmanlık yapt..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster