Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

2002 yılından beri insan kaynakları, eğitim ve şirkete özgü farklı projelerde çalışmaktayım. Mühendislik eğitimimden sonra (2002), örgütsel davranış alanında yüksek lisans yaptım (2005). Niyetim insan gerçeği üzerine yazmak, ona lutfedilen müthiş potansiyeli gözler önüne sermek. Gerçek mutluluk ancak kendini tanımakla ve yara..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Öğrenen organizasyon uygulaması ve sanatı

merhabalar,
beşinci disiplin beni de gerçekten en fazla etkileyen kitaplardan biriydi. aradan yıllar geçse de, geçerliliğini yitirmeyecek bir klasik olduğunu düşünüyorum. siz de bu kitabın tüm disiplinlerini akıcı bir dille blogunuza eklemişsiniz. teşekkür ederiz. çalıştığınız kurumda, bu disiplinleri uygulayabiliyorsanız, biraz da uygulama örneği verirseniz sevirinim.
teşekkürler.

15 Eylül 2007 12:25
Meslek seçimi önemlidir...

insanların çoğunun sahip oldukları yeteneklerle birden fazla işi iyi şekilde yapabileceklerine inanıyorum. bu işlerin hangisi olduğunu seçip, istek sırasına göre önceliklendirmek, hatta sadece bir tanesini parlatmak güzel olabilir. bu konuda ne düşünüyorsunuz? doğru seçim için ne gibi yöntemler kullanıyorsunuz?
teşekkürler

12 Eylül 2007 20:32
Çırılçıplak olmak

her şeyin bir bedeli oluyor hayatta. resim değişse de, çekilen sıkıntı değişmiyor. insan idealleri doğrultusunda zahmet çektikçe olgunlaşıyor.

12 Eylül 2007 20:28
 
Toplam blog
: 37
Toplam yorum
: 21
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 747
Kayıt tarihi
: 07.08.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster