Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Trakya Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Mezunuyum. Teknikerlik yapıyorum. Aynı zamanda e-ticaret konularıyla ilgileniyorum. Klasik Gitar, internet ve Model gemi yapımı merakım var. Sorun dünya değil, sizin bir başkasıyla olan ilişkinizdir, sorunu yaratan da budur, kapsamı genişleyen sorun da dünya sorununa dönüşür. (Co..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sevgiliye yeni yıl hediyesi

Yeni yıl hediyesi aramaktan kurtuldunuz :) Sevgililer gününde ne yapacaksınız. Carbon Copy ile anlamlı bir sevgililer günü hediyesi hazırlayabilirsiniz. Bu resimlerin nerede yapıldığını merak ediyorsanız tıklayın...

24 Ocak 2013 14:30
Korku Üzerine

Yazınız için teşekkür ederiz. Korku Üzerine yazılmış son derece değerli bir kitap var. Jiddu Krishnamurti'nin Korku Üzerine kitabını tavsiye edebilirim. Bence herkesin okuması ve değerlendirmesi gereken bir kitap. http://www.krishnamurtieserleri.com/kitaplar.asp?kno=6 adresinden incelenebilir.

21 Ocak 2013 17:44
Dilin oluşumunda ‘Beden dili’nin rolü

Beden Dili üzerine ben de pek çok kaynağa başvurdum, araştırdım. Ancak bu derece derin ve bilgi yüklü bir yazı okumamıştım. Konuyu tarihten bugüne kadar taşıyışınız ve ışık tutuşunuz gerçekten çok güzel. Beden Dili'nin önemi, parmak ucu ve omuz başı arasına sıkıştırılmadan ancak bu kadar anlatılabilir. Tebrikler ve teşekkürler.

07 Ocak 2013 23:57
 
Toplam blog
: 76
Toplam yorum
: 15
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 9055
Kayıt tarihi
: 28.05.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster