Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Aralık '13

 
Kategori
Etkinlikler / Festivaller
Okunma Sayısı
252
 

Yaşamda hep artılar olsun

Yaşamda hep artılar olsun
 

ÜNİVERSİTELİ GENÇLERE ÇAĞRI……

Kariyerinde alışılagelmişin dışında katkılar sağlamak ve mezun olmadan ’’Ne yapmalıyım ?‘’ telaşında olanlar için işte çözüm:

Yaşamartı Eğitim Danışmanlık  ‘’Diksiyon, CV Hazırlama, Mikro Beden Dili, Etkili Sunum Teknikleri ‘’ de içeren bir dizi eğitimi, üniversiteli gençlerle buluşturuyor. Konularında uzman eğitmenlerin etkin sunumuyla renklenen seminerler,  uygulamalarla destekleniyor.

2013' ün son haftaları üniversiteli gençlerin  ‘’Kişisel Gelişim Yolculuğu’’nda bir başlangıç oldu. Hacettepe Üniversitesi ve Ankara Üniversitesinde gerçekleşen etkinlikler, önümüzdeki günlerde başta Ankara olmak üzere, farklı şehirlerde de yer alma hazırlığında..

Projenin sorumluları Barış Çetin ve Kadir Can Cafer, sürecin etkin ve başarılı olması için, her aşamasında yer alıyorlar. Amaçlarının öncelikle üniversiteli gençlik olmak üzere, kurumsal alanlarda da her kesimden bireyin, bilgi, birikim ve etkinliklerini artırmak olduğunun altını çiziyorlar. Sürekli geliştirdikleri eğitim programlarıyla yaratıcı katkılar sağlamayı amaçladıklarını vurguluyorlar.

Bir mülakat sürecinin yönetimi, sunum hazırlamanın incelikleri,beden dilinin şifreleri,diksiyonun yaşamımıza kattıkları ve hayata atılma öncesinde bilinmesi gereken daha birçok konu  ''Kişisel Gelişim Zirvelerinde''  aydınlığa kavuşuyor. Psikolog Yrd. Doçent Dr.Ozanser Uğurlu,TV ve Radyo Sunucusu Fulya Akbulga ve AECOM Ülke İK Müdürü Dr.Başar Baypınar, sunumlarıyla  üniversite gençliğin yaşamlarında yeni bir kapı aralıyorlar. 

Dileriz toplumdaki her  bireyin farkındalığını artırabileceği, gelişimine, dönüşümüne yarar sağlayacak etkinliklerin sayıları çoğalarak artsın. Dileriz yaşamda hep artılar olsun.

AYPERİ FERDA ORAL

NLP UZMANI-EĞİTİMCİ                                                                                   

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 103
Toplam yorum
: 95
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 6044
Kayıt tarihi
: 06.02.13
 
 

Hacettepe Üniversitesi  İngiliz Dil Öğretmenliği mezunu Ayperi Ferda Oral, üstatlardan, Metafizik..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster