Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Ağustos '12

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
3512
 

Yatakta süper olmanın tek yolu

Yatakta süper olmanın tek yolu
 

süper olmak çok kolay


Yatakta süper olmak için öncelikle siyaseti çok iyi bellemek gerekir.

Elin adamı madende göçük altında kalan madencileri üç ay sonra canlı canlı çıkardığı günlerde senin ülkendeki göçük altında kalan işçiler için basın önüne çıkıp “çok güzel öldüler” dersin. Bu millet seni alkışlar…

Dere yatağına toplu konut yaparsın, sel basar onlarca gariban kapıcı ölür. Sen çıkar demeç verirsin, “Allah’ın takdiri” der suçu Allah’a yıkarsın. Bu millet seni yine alkışlar.

“Komşularla sıfır sorun” diye yola çıkıp sorunsuz komşu sayısını sıfırlarsın. Suriye silahsız uçağını düşürür. Sen çıkıp da kimin düşürdüğünü söyleyemez, suçu düşen uçağın pilotlarına yıkmaya kalkışırsın. Bu millet yine seni alkışlar.

Ülkenin doğusu silahlı üniformalı düşman unsurlarınca onbeş gündür işgal altındadır. Savunma bakanı olarak kalkıp demeç verirsin “Terörle mücadelemiz maşallah çok iyi gidiyor.” dersin. Bu millet yine seni alkışlar.

Ülkenin doğusu silahlı üniformalı düşman unsurlarınca onbeş gündür işgal altındadır. Başbakan olarak kalkıp demeç verirsin “Her şey kontrolümüz altında.” dersin. Bu millet yine seni alkışlar.

Vatandaşa lağım suyu karışmış damacana suyu içiren 41 firma bir tv kanalında haber yapıldığında bakanlık bunlardan sadece 5 tanesini açıklayıp, 36 tanesini sakladıktan sonra sağlık bakanı olarak çıkıp “Biz var ya biz… istersek bunları her gün denetleriz.”  Dersin. Bu millet yine de seni alkışlar.

Bütün bunlardan sonra yatağa girdiğinde tık yoksa hiç bozuntuya vermezsin. Bir gün balkonda otururken üst kattaki komşu da balkona çıkmışsa eğer,  çıkar bir sandalye tepesine “Bana bak hanım, ben var ya ben, gece sekiz, gündüz dokuz posta…” dersin. Hanım da gayri ihtiyari “Vay anasını on yedi” deyiverirse, üst kat komşu da bunu duyuverirse işlem tamamdır artık. Bu sefer de bütün komşular seni alkışlar. 

 

 

Nur Yılmaz, antinuclear bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

BEN OKUDUM GERÇEKLER ACIDA OLSA DEĞİŞMEZ BİZ ACIDA SEVERİZ TEŞEKKÜRLER DÜŞÜNDÜKLERİNİZE TESBİTLER Mİ!YERİNDE ÇARE ..MALESEF

a.ulker25 
 01.11.2012 18:55
Cevap :
itiraz etmeyi beceremediğimiz sürece hiçbir şey değişmeyecektir.  02.11.2012 8:56
 

herkesin siyasetçi olmak için birçok şeyden vazgeçmesi bu yüzdenmiş demek. vay be

antinuclear 
 19.08.2012 14:41
 

Nükleer Fizikçi Ahmet Abi, Bayram sabahı şöyle bir gezinirken yatakta süper olmanın tetikleyici ivme artırıcı performansa yönelik önerilerinizi içeren yazınızı okudum. Faydalı olacak sanırım:)) İyi bayramlar dilerim.

Nizamettin BİBER 
 19.08.2012 10:53
Cevap :
Öncelikle iyi bayramlar dileklerinize teşekkürler. Siyasetçi olmak uğruna malını mülkünü satmaktan başka ruhunu bile satılığa çıkaranların çokluğu karşısında "bunda ne keramet var?" diye kafa yorarken aklıma bu yazı geldi. bana göre de, sanırım "bunda ne keramet var?" sorusunun cevabını buldum.   20.08.2012 15:08
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 65
Toplam yorum
: 65
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 988
Kayıt tarihi
: 26.11.11
 
 

Yüksek nükleer fizikçi ( İ.T.Ü.) En son Ankarada bir devlet üniversitesinde BİLGİSAYAR dersin..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster