Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok seviyorum. Doğa fotoğrafları çekerim. İnsanları, dolu dolu yaşamayı seviyorum. İyi bir TV izleyicisiyim. İlgimi çeken her konuda film ve dizileri izlerim. 1949 Mart' da,  Aydın'ın Germencik İlçesi, Dağyeni köyünde doğdum. Köyüm..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kırlangıç fırtınası oyuncularına yazık oldu!

Erkan Bey, Gerçekten çok çetrefilli bir diziymiş. Ben hiç bir bölümünü seyretmedim ama yeğenim seyretmiş, başlangıç güzel amca demişti. Ben bir dizi yazarı olarak konuya tam vakıf olmazsam yazmıyorum. Sadece Tv'den bir defa seyretmekle yazmam. O dizi ve oyuncularla ilgili yorumları okur İnternetten indirip, tekrar seyreder, sonra yazıyorum. Aslında bizim emeğin hakkı ödenmez ama. Ne yapalım biz amatör zamanı olan emekli yazarız. Bir de şu fikir hırsızları olmasa... Şu günlerde çok okunan bir yazım, aynen başka bir sitede yayınlandı. Allah'tan altına (Abdurrahman Balcılar - Milliyet Blog) yazmışlar alıntı olduğunu belirtmişler ama yetmez. Neyse konuyu saptırmayalım. Dizi final deyince senarist de Kırlangıç fırtınası sezon boyunca geçecek tüm olayları finale koymuş. Sevgi ve selamlar

19 Nisan 2017 17:57
Maden suyu ve sodanın yarar ve zararları

Sevgili Nahide Hocam, Girizgahtaki fıkrada Cevat-Kavat esprisi çok güzeldi. Epeyce güldüm. Allah hepimizi güldürsün. Ben tansiyon hastası olduğum için maden suyu içmem. Ama faydalarını öğrendik. Sevgi ve Selamlar.

10 Nisan 2017 15:54
Analar tahtını yaparmış, bahtını değil...

Selda Hanım, Gerçek hayatınızdan dobra dobra anlattığınız kısa hikaye tadındaki yazınızı keyifle okudum. Gerçekten de yapmacık değil, göründünüz gibi bir kişilik yapısına sahipsiniz. İnsan alın yazısını kendi yazmıyor ama, kendisi şekillendiriyor. Başlığa koyduğunuz söz çok anlamlı. "Analar tahtını yaparmış, bahtını değil" Sevgi ve selamlar.

28 Mart 2017 15:15
 
Toplam blog
: 1491
Toplam yorum
: 271
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 3206
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster