Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok seviyorum. Doğa fotoğrafları çekerim. İnsanları, dolu dolu yaşamayı seviyorum. İyi bir TV izleyicisiyim. İlgimi çeken her konuda film ve dizileri izlerim. 1949 Mart' da,  Aydın'ın Germencik İlçesi, Dağyeni köyünde doğdum. Köyüm..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Ramazan'da nelere dikkat etmeli?

Sayın Nahide Hocam, Yazınız gerçekten nerde o eski ramazanlar dedirtiyor. Sahurda ve iftarda nasıl yememiz konusunda tam bilgi. Elinize sağlık... Hayırlı ramazanlar diliyorum. Selam ve saygılar.

27 Mayıs 2017 11:35
Karanlıklara attın beni

Değerli Nahide Hocam, İsyankar duyguları ne güzel ifade etmişsiniz. Merak ettim, bu şiirleri ne zaman yazdınız. Herhalde yıllar önce gençliğinizde olsa gerek. Saygı ve selamlar.

24 Mayıs 2017 11:41
Kırlangıç fırtınası oyuncularına yazık oldu!

Erkan Bey, Gerçekten çok çetrefilli bir diziymiş. Ben hiç bir bölümünü seyretmedim ama yeğenim seyretmiş, başlangıç güzel amca demişti. Ben bir dizi yazarı olarak konuya tam vakıf olmazsam yazmıyorum. Sadece Tv'den bir defa seyretmekle yazmam. O dizi ve oyuncularla ilgili yorumları okur İnternetten indirip, tekrar seyreder, sonra yazıyorum. Aslında bizim emeğin hakkı ödenmez ama. Ne yapalım biz amatör zamanı olan emekli yazarız. Bir de şu fikir hırsızları olmasa... Şu günlerde çok okunan bir yazım, aynen başka bir sitede yayınlandı. Allah'tan altına (Abdurrahman Balcılar - Milliyet Blog) yazmışlar alıntı olduğunu belirtmişler ama yetmez. Neyse konuyu saptırmayalım. Dizi final deyince senarist de Kırlangıç fırtınası sezon boyunca geçecek tüm olayları finale koymuş. Sevgi ve selamlar

19 Nisan 2017 17:57
 
Toplam blog
: 1551
Toplam yorum
: 291
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 3193
Kayıt tarihi
: 18.06.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster