Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Estetisyen, kozmetolog, cilt bakım ve kozmetik danışmanı. Edebiyatı, tenisi, müziği ve seyahat etmeyi severim. Hayatı olabildiğince doğal yaşamaya, doğal ve bitkisel ürünler kullanmaya özen gösteririm. Bu konudaki bilgi birikimimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kırılsın Artık Azgınların Kalemi!

Her yeni olayla kahroluyoruz Ayşegül hanımcım:( Kadınlara mı üzülelim, çocuklara mı şaşırdık kaldık:(( Tamamen önlenemeyeceğini ama caydırıcı önlemlerle azaltılabileceğini düşünüyorum. Bu eylemleri yapanlar psikolojik olarak hasta insanlar, yani eğriyi doğruyu ayırabilmekten acizler. Evlilikleri düşürülmeli, pedofiller de halkla iç içe yaşamamalılar. Kadınlara el kaldıran yabanilerle, çocukları taciz eden yaratıkların ceza amaçlı tedavilerle rehabilite edilebileceklerine kesinlikle inanmıyorum. Tanrının yarattığı o hastalıklı ve zararlı canlılarla aynı toplumda yaşamayı reddediyorum! Sevgilerimle.

21 Şubat 2018 22:31
Alışmayın Korkmayın; Çocuk Susar Siz Susmayın

Okurken gözlerim doldu Tülaycım, ne diyeceğimi bilemedim:(( Çünkü yaşananlara sadece isyan eder yazarız ve hiçbir şey değişmez. O sapıklara tek celsede idam cezası verilse bak gör nasıl caydırıcı olur. Yok beyinli zavallılar bir de erkek olduklarını sanırlar. Toplumdan değil, yaşamdan uzaklaştırılmalılar. Tanrı çocukların ve kadınların yardımcısı olsun. Senin hikayene de çok üzüldüm:(( Sımsıkı sarıldım ve öptüm seni canım.

17 Şubat 2018 16:11
Kozmetik Ürünlerdeki Tehlikeler

Eskiden yokluk vardı tabii ve insanlar da mecburen doğal çözümlere yönelirdi. Bugünün kozmetiği 1920’lerde olsa eminim kadınlarca yine çılgınca kullanılırdı:) Çeşitli platformlarda sürekli işlediğim bir konuyu siz de gayet detaylı inceleyip paylaşmışsınız Nahide hanımcım. Doğal ürünlere bugün de ulaşmak mümkün. İçerik okumayı alışkanlık haline getirmek ve zararlı madde içeren ürünleri almamak gerekir. Sevgilerimle.

15 Şubat 2018 21:06
 
Toplam blog
: 50
Toplam yorum
: 583
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1540
Kayıt tarihi
: 27.08.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster