Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Edebiyatı, tenisi, müziği ve seyahat etmeyi severim. Hayatı olabildiğince doğal yaşamaya, doğal ve bitkisel ürünler kullanmaya özen gösteririm. Bu konudaki bilgi birikimimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Beynimizdeki virüsler

O virüslerden tamamen arınmak mümkün müdür emin değilim Yurdagül hanımcım. Bazılarına karşı bağışıklık kazanıyoruzdur belki de:( Herkesin içine kapandığı, dünyalarının daha da küçüldüğü bir gerçek:( Bayramınız kutlu olsun. Sevgilerimle.

23 Haziran 2017 16:23
Ne olur ağlama...

Çok eskilerini bilmiyorum ama ben de olanca keşmekeşine ragmen seviyorum İstanbul'u. Çocukluğumun Bakırköy'ünü de çok arıyorum. Şimdi m2'ye 3 kişi düşüyor:( Hafta içi trafiği çekilmez, hafta sonu da çevre ilçeler tıklım tıkış. Antalya deseniz cehennem. Ülkemizin yaşanacak en güzel yeri bence Doğu Karadeniz. Sevgilerimle.

22 Haziran 2017 11:54
Bir çocuk düşünde "bakkal amca"

Neden bakkal kalmadı anlaşılıyor, tüm fiyatları "9"la biten cin marketler türedi çünkü:( İnsanlık bitti, veresiye defteri bitti:( Alışveriş bahane dostluk şahaneydi oysa. Bakırköy'de çocukluğumun bakkalı hala duruyor ve mahalleli yaşatıyor ısrarla. Annem peynirini, yumurtasını, ekmeğini, bakliyatını oradan alır. Nesli tükenen canlılara dönmemeli bakkallar, kasaplar. Nostalji yaşattınız Nur hanım. Sevgilerimle.

16 Haziran 2017 12:27
 
Toplam blog
: 43
Toplam yorum
: 542
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1200
Kayıt tarihi
: 27.08.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster