Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Estetisyen, kozmetolog, cilt bakım ve kozmetik danışmanı. Edebiyatı, tenisi, müziği ve seyahat etmeyi severim. Hayatı olabildiğince doğal yaşamaya, doğal ve bitkisel ürünler kullanmaya özen gösteririm. Bu konudaki bilgi birikimimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İnsan Mezarını Dişleri İle Kazarmış

Sigara, alkol, hazır gıda, şarküteri ürünleri, fastfood tüketmiyoruz. Şekersiz ve karbonhidratsız bir yaşam sürüyoruz. Sebze ve beyaz et ağırlıklı beslenip sporumuzu da ihmal etmiyoruz. Lafın özü, kul olarak sağlıklı yaşayıp gerisini rabbimize bırakıyoruz Nahide hanımcım:) Sevgilerimle.

20 Ekim 2017 09:20
Erkekler, Hadi Gene İyisiniz!

Tamam Arap kültüründe kadının değeri yok da o kadar iyi eğitim almış kadınların çok eşliliği benimseyip savunmaları da garip! Tabii ki hiçbir gerekçe bu keşmekeşin olabilirliğini haklı gösteremez. Belki de erkek ‘çok hanımla’ egosunu okşayıp güç gösterisi yapma peşindedir! Gençler akıllı tabii, internet sayesinde dünyada olanı biteni takip edebiliyorlar. Atamızın bir asra yakın bir süre önce Medeni Kanunla Türk kadınına sağladıkları ne muhteşem bir şamardı gericilere. Değersiz bir canlı iken birey olduk, insan olduk. Kadın hakları ancak senin gibi çağdaş, modern ve kadın değeri bilir erkeklerin desteğiyle korunabilir.

20 Ekim 2017 09:14
Polimiyalji Romatika

Mutlu doktor sayısı az ülkemizde Nur hanımcım:( Çalışma şartları ağır, maaşlar hak ettiklerinden düşük. Hal böyle olunca da deneme-yanılma tedavisi kolaylarına geliyor. Epey olmuş bu bloğunuzu yazalı, herhalde kortizon tedavisini de kesmiş, şifanızı bulmuşsunuzdur. Bahsettiğiniz ülkelerin o denli hızlı gelişmelerinin nedeni ortak kültür, özümsenmiş demokrasi ve sosyal adalet anlayışı. Geçmiş olsun, kendinize iyi bakın. Sevgilerimle.

18 Ekim 2017 09:02
 
Toplam blog
: 46
Toplam yorum
: 561
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1400
Kayıt tarihi
: 27.08.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster