Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Temmuz '19

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
138
 

Yazdım Gitti!

Maalesef MB’un o, on yıl önceki tadı yok artık damaklarda! O zamanlar büyük bir heyecanla yazılar yazılır, dört gözle yayınlanması beklenir ve yayınlanır yayınlanmaz büyük bir zevkle okunur, sonra da yorum ve mesajlaşma trafiği başlardı. Ben bir bloğuma tam 20 adet yorum aldığımı hatırlıyorum. Tanımadığım bilmediğim blogerler mesaj ve yorumlarıyla yazı yazma heyecanıma heyecan katar, beni cesaretlendirirlerdi. Şimdilerde o blogları ve yorumları okuyup o günleri büyük bir sitayişle anıyorum. Bazı arkadaşlara döndüğüm de oluyor, bazılarının en son yazıları 1-2 yıl öncesinde kalmış olsa da yorumuma cevap verme nezaketi gösterip, “Sitemize yeniden hoş geldiniz!” diyorlar.

O zaman o kadar çok mutlu oluyorum ki anlatamam!

Bugünlerde o eski arkadaşlardan kalanlar, sağ olsunlar, yine yorum yazma ve cevap verme geleneğini sürdürüyorlar, ama   ne yazık ki bazı yeni nesil blogerlerin yanına varılmıyor hiç! Birkaç arkadaş hariç, çoğundan yorumlarıma cevap alamıyorum; gerçi artık ben de onlara yorum göndermiyorum ama onların bu tutumu bana çok “garip” geliyor. Çünkü yazı yazan insan bu kadar “duyarsız” olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum! Benim bildiğim eline kalem alan ve edebiyat dünyasına adım atan her kişi duyarlı, hassas, merhametli ve sevgi dolu olur. Olmalı da! Burada benim tanıdığım; bu tanıma uyan yeni nesil yazarlardan Jale Hanım ve Timur Beye sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum ve kendilerini tebrik ediyorum. Bizim çocuğumuz yaşında olsalar da onca işleri arasında yazılarımızı okuma, onlara yorum yapma ve yapılan yoruma cevap verme nezaketini gösteriyorlar. Biz de onları büyük bir zevkle okuyoruz; geleceklerinin çok parlak olduğunu da görüyorum. Bol şanslar diliyorum!

Yazılarını “Yazdım gitti!” mantığı ile yazanlara ise selam olsun!

Nefrete bulaşmayanlara… (Jale Hanımın deyişiyle).

Şen ve esen kalınız.

Dr. Atanur Yıldız

31 Tem. 19

Kocaeli

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ben de biraz duyarsızım, ama arkadaşlar idare ediyorlar işte...

Kerim Korkut 
 03.08.2019 17:09
Cevap :
Yo hayır, siz çok iyisiniz. Teşekkürler.   04.08.2019 12:02
 

Yine güzel bir konu işlemişsiniz. Saygılarımla.

Mehmet Emin Yolsal 
 01.08.2019 10:09
Cevap :
Çok teşekkür ederim. Benden de saygılar, selamlar. Şen ve esen kalınız.   01.08.2019 11:36
 

Maalesef sevgili kardeşim durum bu... Bir şeyler yapmak lazım ama işte onu bilmiyoruz... Bekleyeceğiz... Yazmaya devam edeceğiz... Sağlık ve mutluluk dileklerimi sunuyorum:):):)

Halil Güven (Sökeli) 
 01.08.2019 0:11
Cevap :
Çok teşekkür ederim sevgili Abim; yazmaya devam, ben şahsen bundan başaka yapacak bir şey görmüyorum! Selam ve saygılarımla. Şen ve esen kalınız.  01.08.2019 11:38
 

Değerli kardeşim, güzel bir konu işlemişsiniz lakin çoğu kişilerin artık bilgisayda fazla kalmadıkları inancındayım, keşke sadece önerilerine ekle yeterli olsa. Sevgiler.

Şahin ÖZŞAHİN 
 31.07.2019 22:30
Cevap :
Şahin Abim, değerli yorum ve katkınız için müteşekkirim; sağ olun, var olun. Kendinize iyi bakın ve vakit buldukça bizimle o güzel Haiku'larınızdan paylaşın.   01.08.2019 11:40
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 493
Toplam yorum
: 3123
Toplam mesaj
: 126
Ort. okunma sayısı
: 280
Kayıt tarihi
: 24.01.09
 
 

Tıp doktoru.  ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster