Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Ekim '08

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
205
 

Yazmasına yazdım

Yazmasına yazdım
 

Ben yazmasına yazdım da yazımı yayında göremedim henüz. Editörlerin onayından geçmedi sanırım. Onlar da haklı. Şu an itibariyle 4010 üye var. O kadar üyenin yazdığı yazıyı kontrolde geçirmek zor olmalı.

Blogların hepsini okumanım imkanı yok yine de elimden geldiği kadar takip etmeye çalışıyorum. Burada yazmanın keyifli olabileceği düşüncesindeyim. İnsanın kendini geliştirebileceği bazen kendini unutabileceği bir platform.

Ne tür insanlar klavyenin arkasına saklanıyor merak etmiyor da değilim. Okurken bazen kendimi ilginç konuların içinde buluyorum. Yazılarla gerçek kimlikler örtüşüyor mu sorusu geliyor aklıma. İstisnalar hariç örtüştüğünü düşünüyorum. Burası sanal diye farklı kimlik içine girilmez her halde. Farklı kimliklere girmek renkli olabilir belki ama on tane kimliğe de girilse gerçekler gizlenemez.

Ben kimim diye sorguladığımda kendimi süslü kelimelerle anlatamam süsü abartıyı sevmiyorum. Hepiniz gibiyim insanım. Herkes kadar kötü herkes kadar iyiyim. Amacım yazmak başka bir amacım yok.

İnsanın amacı olmalı oysa. Benim amacım yazmak. İddialı biri değilim bundan da rahatsızlık duymuyorum. Sözlerimle tavırlarımla kimseyi rahatsız etmemeye dikkat ederim aynı özeni başkalarından da beklerim.

Günlük gibi oldu umarım sizi sıkmamışımdır.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 112
Toplam yorum
: 202
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 728
Kayıt tarihi
: 17.10.08
 
 

İnsanın kendini anlatması ne zormuş. Bu bölüm blog yazmaktan bile zor geldi. 10 Temmuz 1963 doğumluy..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster