Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Antakya 1955 Doğumluyum. O.D.T.Ü. Mimarlık Fakültesi 1982 Mezunuyum. O zamandan beri firmalarda mesleğimi yapıyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Tarihe ilgim Üniversite son sınıfta Devrim Tarihi dersleri ile başladı. Yazılarım yalnız Internet sitelerinde yayınlanıyor. Okuyucu yazdıklarımı bazen beğeniyor, bazen beğenmiyor. 2001..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Uçağın kanatları kuşun kanatları gibi değil, uçak kanat çırpmıyor; kuşa benzesin diye koymuşlar

Bu kadar blog yazacağınıza "Uçak nasıl uçar" diye açıp okusaydınız vaktinizi daha yararlı kullanmış olurdunuz. Küçük bir yardım: Uçak kanatlarının altı düzdür, üstü kavislidir. Kanada hava geldiği zaman alttan düz geçer, üstten kavisli olduğu için seyrelerek geçer. Yani kanadın üstünde hava seyrelir. hareket halindeli uçağın kanatları o seyrelmiş yöne yani yukarı doğu gitmek isterler. Böylece hareket eden uçak uçmuş olur. Hareket etmeseydi, kanadın üstündeki hava seyrelmeyedi uçamazdı.

03 Temmuz 2017 16:53
Cumhurbaşkanından kadın açılımı: 3 çocuk doğur, büyüt, evlendir askere yolla sonra da öl

Kerim kardeşim, olayı yine çözmüşsünüz. Beyefendi kişisel haklara müdahale etme hakkı olduğunu sanıyor. İnsanların emirle robotlaşabileceğini düşünüyor. Otur, kalk, yeme, dur, gülme, ver, başını bağla, 3 çocuk doğur, böyle. Kimse kimsenin tebaası değil. Kimseye biat etmedik. Her şey bir yere kadar.

07 Haziran 2016 12:24
Alman Parlamentosu soykırımı neden kabul etti?

Sizi yeniden burada görmek mutluluk verici. Ortalığı Ali Kemaller sarmış durumda. Yeniden hoş geldiniz.

06 Haziran 2016 10:13
 
Toplam blog
: 151
Toplam yorum
: 315
Toplam mesaj
: 19
Ort. okunma sayısı
: 14348
Kayıt tarihi
: 27.09.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster