Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Haziran '14

 
Kategori
Dünya
Okunma Sayısı
47
 

Yeni bir çuval operasyonu

YENİ BİR ÇUVAL OPERASYONU:                 

Mustafa ACER          15. 06. 14

Dış güçlerin BOP çerçevesinde Ortadoğu’ya ve Türkiye’ye ayar verme operasyonları devam ediyor.

BOP’un hedefi net ve belli; İsrail’in Ortadoğu’da huzurunu sağlayacak, Nil’den Fırat’a kurtarılmış topraklara sahip olmasını sağlamak. Türkiye’nin parçalanması da BOP’un değişmeyen hedeflerinden biri. Bu hedeften sapmadan her türlü yol ve operasyon denenmekte ve uygulamaya konmaktadır.

Hedefe varmak için; Müslüman görünen dinciler, teröre bulaşmış örgütler, faşizan ırkçı unsurlar, mezhep farklılıkları başarı ile kullanılmaktadır.

Bu operasyonlar; Türkiye’de AKP üzerinden, Doğu Anadolu’da PKK üzerinden, Irak ve diğer Ortadoğu Ülkelerinde Kürt unsurlar ve mezhep grupları üzerinden yürütülmektedir.

Türkiye üzerinde uygulanan operasyonlar; AKP’nin iktidara getirilmesi için yapılan oyunlarla başlamış, Recep Tayyip ERDOĞAN’ın siyasal yasaklılıktan kurtarılıp Başbakanlığa taşınması ile devam etmiş, Türk Askerinin başına çuval geçirilerek itibarsızlaştırılması ve Ergenekon, Balyoz, Casusluk davaları sonucu Milliyetçilerin tasfiye edilmesi ile yürütülmüştür. Kürt açılımı ile PKK yasal bir örgüt haline getirilmeye çalışılmış ve pazarlıklar yapılmıştır.

Musul’da Türk Konsolosluğunun işgal edilmesi ve Türk şoförlerin esir alınması da Türkiye’ye ayar verme operasyonların devamından başka bir şey değildir. Allah bilir; bu operasyon sonunda AKP’nin ve Recep Tayyip ERDOĞAN’ın kahraman olması, böylece Cumhurbaşkanlığı konusunda puan toplaması sağlanacaktır.

Dış güçlerin Esad’a karşı kullanmak için oluşturduğu Şeriatçı bir örgüt olan IŞİD, AKP Yönetimi tarafından desteklenmiş ve silah yardımları ile güçlendirilmiştir. “Besle kargayı oysun gözünü.”

Bu oyunları Türk Milleti görecek ve yapılan operasyonların arka planlarını fark edecektir. Böylece Türk Milletinin kaderini kendi özgür iradesi belirleyecektir.

Atatürk’ün dediği gibi; “Ulusun bağımsızlığını yine ulusun kesin kararı kurtaracaktır.”

Cumhurbaşkanlığına Atatürk İlke ve Hedeflerine inanmış bir lider olan Prof Metin FEYZİOĞLU Aday olacak ve seçilecektir.

Arkasından gelen genel seçimde Atatürk İlke ve Hedeflerine inanan kadroların oluşturduğu yönetim işbaşına gelecek ve Türkiye’yi bağımsızlık yolunda dış güçlerin etkisinden kurtaracaktır. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Toplam blog
: 66
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 293
Kayıt tarihi
: 23.04.12
 
 

İTÜ Makina Fakültesi 1974 mezunuyum. Ankara İTİA İşletme Yönetiminde master yaptım. Mühendislik v..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster