Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Şubat '16

 
Kategori
Eğlence - Hobi
Okunma Sayısı
77
 

Yeni bir Hobi

Puzzle ile tanışıklığım çocukluğuma dayanır. O sıralar bu kadar zengin değildi puzzle dünyası. Ya da büyüklere yönelik olmadığı için o kadar basitti. Fakat bugün başlı başına çok renkli ve çok zengin bir dünya. Ben çok sevdim bu dünyayı.

Art’ ın 500 parçalık bir puzzle ile başladım bu yolculuğa. “ Gün Batımı Âşıkları “ idi konu başlığı. Yaptım, ama çok zorlandım. Onunla ilgili bir yazımı paylaşmıştım; o yüzden lafı fazla uzatmıyorum.

Bu hobiyle uğraşan bir arkadaşımın önerisi ile Educa aldım bu sefer. Parça sayısı 1000 bu seferkinin. Bir sürü çeşit çeşit köpekler var. Bayıldım. Fakat yaparken de gerçekten bayılabilirim. Yüzde ellisi bitti diyebilirim. Şu son günlerde tıkandım kaldım. Hatta puzzle’da bir hata olduğunu düşünmeye başladım. Araştırsam mı acaba?

Ben, elimdekiyle uğraşırken; oğlum bir tane doğum günü hediyesi puzzle daha getirdi bana. Üstelik Art marka. Şok oldum! Üstüne üstlük parça sayısı bin! “Aman Ya Rabbim! “ dedim içimden. Fakat konu başlığı hoşuma gitti; “ Kelebek Etkisi “

Elimdeki biter bitmez ona başlayacağım. Kelebeklerin ruhsal öğretilerde bu kadar kullanılması bana göre tesadüf değil hiçbir zaman. Ben de “ Kelebek Etkisi “ puzzle bitirdiğimde başköşeme koyacağım. Tıpkı oğlumu kalbimin başköşesine koyduğum gibi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 423
Toplam yorum
: 72
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 175
Kayıt tarihi
: 10.10.11
 
 

İkbal Özlen DİNÇERLER. 14.02.1960 doğumlu. izmir Kız Lisesi Edebiyat Bölümünü okudu. Buca Eğitim ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster