Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

12 Temmuz '07

 
Kategori
İnternet
Okunma Sayısı
540
 

Yeni çağın gerekliliği

Yeni çağın gerekliliği
 

Yeni çağ demişken şu internet alışverişinden bahsetmek istiyorum.
Bir kaç yıl önce kitaplarımı internetten almaya başladım. Hem fiyatları daha uygun hem de puan kazanıyordum. Daha sonra elektronik vb. ihtiyaçlarımı karşılamaya yönelik ama ufak alışverişler yapmaya başladım internetten. Garanti servis gibi hizmetlerde sorun yaşamadığımı farkettiğim zaman daha büyük ve pahalı olan ihtiyaçlarım için de interneti kullanmaya başladım.Malum çalışıyoruz ve maalesef pek çok şeye ayıracak vaktimiz yok. Özellikle de gezip araştıracak vaktim hiç olmuyor.

Bir de çalışan insan sorunu öğle yemeğinde ne yesek problemi vardı. Bir gün arkadaşlarımla otururken şaka olsun diye internetten yemek de söylense ne güzel olur du dedim. Bir arkadaşım zaten böyle bir hizmet olduğundan bahsetti. Önce tereddüt ettim ama şimdi bırakın öğle yemeğini akşam evde yemek yapmak istemediğim zamanlarda bile yemeğimizi bu siteden söylüyoruz.Hem yemeğimizi yiyoruz hem de puanlarımız sayesinde arada bir yemekleri bedavaya getiriyoruz.
Sitenin adı www.isteyemek.com . Hizmet hızlı ve güzel. İlk sipariş verdiğim zaman telefon açıp adres teyidi aldılar ancak bu uygulama sadece il siparişimde yapıldı. Bir daha sipariş verdiğinizde kimse sizi aramıyor. Bu sayede yemek söylerken telefonda dert anlatmaktan da kurtulmuş oldum. En önemlisi de hiç eksik ve ya hatalı bir alım yapmadım. İzmir'de her semtte yerler var. Çeşit de baya bol. Jerkes istediği yemeği sipariş verebiliyor. Sanırım internetin nimetlerinden faydalanırken bu site sayesinde baya kilo da alacağız.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 408
Kayıt tarihi
: 12.07.07
 
 

Teknolojiyi yakından takip ederim. En çok Kürşad Başar kitaplarını okuyorum. Daha çok bir hikayesi o..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster