Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Okumayı ve yazmayı seviyorum. müşküle köyü. com 'da yazıyorum. bunun dışında bir çok internet sitesinde yazılarım var. 

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İran ile savaşmaya hazırız!

Evet, İran konusundaki tespitlerinize katılıyorum. Abd aslında Vietnam'dan başlamak üzere girdiği tüm savaşlarda kaybetti. İkinci dünya savaşında Japonya'ya atom bombası atması ayrı bir kalleşlik. Kalleşlik abd'nin ruhunda var. Müslümanları birbirine kırdırmak da ayrı bir kalleşlik olur. Ama başarabilir mi? Tüm bunlar çerçevesinde Türkiye önemli bir noktada. Batı tarafından desteklenen suni bir lider yaratılarak doğu halklarına ambalajlanmak isteniyor. Doğuda batının akıl erdiremeyeceği bir mantalite çalışır. Batı her yönden gelişmiş gibi görünse de doğu halklarını yönetemeyecek kadar yeteneksiz kalır. Aslında abd planları tam olarak istediği gibi gitmez bu nedenle a, b planı gibi yedek planlar dillendirilerek abd her şeyi bilen her şeye gücü yeten bir devlet olarak gösterilmeye çalışılıyor. pikasso nun dediği gibi 'Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.'

22 Aralık 2011 00:28
Erdal Eren'i hatırlamak

Erdal eren ile ilgili olarak eklemek istediğim şu dur : Erdal eren'in vurduğu iddia edilen asker kurşunu sırtından yiyor ve öne doğru düşüyor. ikincisi kurşun yarası erdal eren'in elindeki silahın açamayacağı kadar büyük yani asker kendi arkadaşının tomson silahı ile ölüyor. Erdal eren 'in savunma amaçlı havaya ateş ettiği ifadelerde var bütün bunlara rağmen Erdal eren yaşı büyütülüp asılıyor. Erdal Eren duruşmalar sonunda şunu söylüyor. gözdağı vermek için biri seçilecekti o da ben oldum. Verdiğiniz ikinci örnekte yaşananlar ve bundan sonra yaşanacaklar şunu gösteriyor. Faşizm hala en acımasız biçimde devam ediyor.

18 Aralık 2011 00:36
Yetmez ama evet!

Nasıl bir ilericisiniz ki, örümcek kafalıların hazırladığı anayasaya halkı mahkum etmek istiyorsunuz. tam bir çarpıtma. bunun mutabakat olduğunu ileri sürerek halkı seçeneksiz bırakmak istiyorsunuz. hem faşist 12 eylül anayasasını hemde bu faşist anayasanın getirdiği günümüz koşullarında hazırlanan başka bir anayasayı kabul etmiyoruz. Siz altmışsekizliler gerçek devrimci olsaydınız zamanında devrimi yapardınız. Hala abd yada ab den demokrasi getirmesini bekliyorsunuz sizi gidi kuyrukçular.sizin gibilerin yorumlarını ve söylemlerini kabul etmiyorum. Bizim neslimize bıraktıklarınızı yaşıyoruz. bir de çıkmış bana örümcek kafalıları mı savunacaksın.

10 Temmuz 2010 23:45
 
Toplam blog
: 5
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 535
Kayıt tarihi
: 13.09.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster