Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

07 Temmuz '18

 
Kategori
İş Yaşamı - Kariyer
Okunma Sayısı
1138
 

Yeni İş Fikirleri

Girişimcilik dünyasını fethetmeye karar verdiniz mi? O zaman bunu yapma zamanı.

Sosyal medya, teknoloji ve kredi ve alternatif kredi seçeneklerinin sürekli gelişimi sayesinde işinize bu yıl başlamanın en iyi zamanı.

Nereye ve nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz?  İlham alabileceğiniz 19 iş fikrini sunmak istiyoruz.

    Instagram Instagram Hesabındaki Resim ve Video paylaş
En iyi 19 yeni iş fikrinden ilki... Son yılların analizi bunu göstermektedir. Birçok kişi Instagram ağını bir pazarlama aracı olarak kullanır. Verilere göre, bu uygulama 2015 yılında 400 milyon kişi tarafından kullanılmış ve Instagram’ı bir pazarlama aracı olarak kullanan şirketlerin yüzdesinin 2016 yılında% 48,8’e ulaşması beklenmektedir.

    Kadın Sağlığı Platformu
Kadın sağlığı için birçok büyük iletişim platformu oluşturuldu ve bu yıl sayıları artıyor. Bu platformlarda kadınlar birbirlerine tavsiyelerde bulunur, düşüncelerini paylaşır, toplumsal cinsiyet sorunlarını tartışır ve kendi işlerini kurma konusunda birbirlerine değerli tavsiyelerde bulunurlar. Kadın sağlığı konusunda öneriler sunan platformlar da var.

     Hediye kutusu abonelik hizmetleri
Bu tür hizmetler evcil hayvanlar için gıda, güzellik ve hatta ürünlerinde meydana gelir. Bu kutu servisinin ana avantajı, çeşitliliği ve yazıdaki farklılıklardır. Bu her zaman sürpriz bir atmosfer yaratır ve insanların yaşamlarını azaltmaz.

    Millennium Generation için Sağlık Kulüpleri
Binyıl yavruları az miktarda alkollü içecek içermekte ve sağlıklarına büyük önem vermektedir.
Bu neslin gençleri için spor-sağlık merkezleri veya fitness merkezleri açmak, bu trendden iyi bir gelir elde etmenin en iyi yolu olabilir. Bu yüzden sağlık ve fitness hizmetleri sunmaya başlayabilirsiniz. Özellikle, sosyal ağlarda güçlü, eğlenceli ve çekici bir hesap elde edebilirsiniz, böylece gençlerle ve potansiyel müşterilerle iletişimde kalabilirsiniz.

    Çocuklar için uygulamalar veya uygulamalar
Çocuklar gelecekteki müşterilerinizdir, bu yüzden sadakatinize uygun uygulamalar oluşturmak kötü bir fikir değildir.

İstatistiklere baktığımızda, orada üç tane mobil cihaz var. Bu durum onlar için uygun uygulamalar yaratacak kişilerin başarısını garanti eder. Bu uygulamalar eğitim ve sağlıkla ilgili ise, o zaman ebeveynlerinin de sevgisini kazanacaksınız.

Öncelikle, çocuklara adanmış küçük uygulamalar tasarlayarak başlayabilirsiniz.

    Atık geri dönüşümü
Bazı ev sahipleri kağıt, cam ve plastik atıklar için ayrı çöp pedlerine sahiptir. Bununla birlikte, atıldıklarında, çevreye çok tehlikeli olan elektronik veya bataryayı geri dönüştürmek için yeterli çaba göstermezler. Bu zaman onların tüm elektronik atıklarını (yani eski televizyonları, komputerleri, cep telefonları vb.) Toplayıp, bu malları yerli elektonika işleme bölgesine uygun miktar karşılığında getirip teslim verebilirsiniz.

Yazılım eğitimi
Tecrübeli bir yazılım uzmanıysanız, bilgi ve becerilerinizi geliştirmek için profesyonellere ve profesyonellere para teklif edebilirsiniz.

Yazılım için teknik kurallar olmasına rağmen, bunların çok maliyetli ve anlaşılması çok zordur. Böylece çok sayıda küçük grup toplayabilir veya nispeten düşük seviyelerde bireysel dersler alabilirsiniz. Bunun için bir müfredat hazırlayın, programınızı tutun, eğitim saatlerini ayarlayın ve yarım gün çalışmaya başlayın.

    Sağlık veya sağlık danışmanlığı
Bağımsız bir sağlık danışmanı olarak, hastaneler, laboratuarlar ve doktor ofisleri gibi kurumlar için veri yönetimi ve analiz hizmetleri sağlayabilirsiniz.
Bu onların etkinliğini artırmak ve paradan tasarruf etmek için sorunu çözmek için bir araç haline getirecektir.

Pazarlama veya ekonomik eğitiminiz varsa, bunu mümkün olan en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

    Restoran-furqon
Yemek sevenler için bu harika bir iş fikri olabilir.
Bu tip restoran, sıradan restoranlara göre nispeten ucuz bir yatırımdır. Cosh Tuck’un yaratıcısı Mobi Munch’a göre, restorandaki restoranlardaki kayıp yüzdesi sadece% 10-20’dir (sıradan restoranlarda bu oran% 60 ila% 90 arasında değişmektedir). Basitçe, bu furgano restoranlarının doğru ekipmanla donatılmış olması ve mobil yemek odanızı açıp başarılı olmanıza yardımcı olacak harika tarifler sunması gerekiyor.

    Frilansinq
Şirketler son zamanlarda daha fazla dış kaynaklı profesyonellere boğulmuş ve onlara başvurmuştur.Freelancer.com’a göre, sitede bir milyondan fazla friası projesi uygulanmış ve en çok talep edilen frilans hizmetleri arasında akademik veriler, Excel çalışma sayfaları, veri işleme, web arama hizmetleri ve facebook bulunmaktadır.Bu işlerin veya hizmetlerin ödemesi, projeye bağlı olarak zamanında yapılabilir.

    Mobil danışma
Mobil teknolojiler neredeyse her iş için gerekli ve gereklidir. Mobil çözümler gerektiren işletmeler için, sizin için zengin bir iş fırsatı olan bu mobil danışmanlık hizmetini sunabilirsiniz.

    Çeviri hizmetleri
Hizmetler ve tüketici pazarı şu anda sınırsızdır ve Çin’den Meksika’ya kadar tüm alanları kapsamaktadır. Ve bu çeviri hizmetleri ihtiyacını tam olarak geliştiriyor.

Amerikan Profesyonel Çalışma İstatistikleri Mesleki Perspektif Bürosu’na göre, senkronize tercüman ve leaseng sahiplerinin leasing sürecinin 2022 yılına kadar% 46’ya çıkması bekleniyor. Bu rakam tüm çevirmenlerin ortalamasından daha fazladır. Bu, yabancı bir dilde konuşmacıları bir araya getiren ve bunu tercümanlara ihtiyaç duyan şirketlere sunabilen girişimciler için büyük bir iş fırsatı olduğu anlamına geliyor.

    Çalışan Kontrol Hizmetleri
Modern mobil nesilde asistanların yardımı olmadan işgücünün etkililiğini belirlemek zordur. Özel hesap sistemleri vardır, işverenler bunları incelemek için yeterli zamana sahip değildir. Bunu yapmak için çalışanlar, insan kaynakları işlevlerini yerine getiren servislerin yanı sıra kontrol hizmetlerine de sahiptir ve bu tür işler sizin için karlı bir iş haline dönüşebilir çünkü bunlar için büyük bir ihtiyaç vardır.

    Sağlıklı gıda satmak için otomatik makineler
Kendi sağlıklarını kontrol altında tutan ve sınırlı bir zamanı olan Amerikalılar tüm gün hareket halindedirler, bu yüzden hızlı ve sağlıklı yiyecekler ararlar.

Bunu göz önünde bulundurarak, nitelikli ve nitelikli şirketler yeni satış fırsatları hakkında düşünmüş ve sonuçta sağlıklı gıda franchiseıng sunmak için otomatik aparatlar önermişlerdir. Satın alma veya servis için mevcut en iyi yiyecek ve içecek seçeneklerini sunan şirketler ve bayiler vardır.

İlgilenen girişimciler, mevcut bir otomatik aparat serisini açabilir veya okul ve ofis satış noktalarına sağlıklı ve uygun fiyatlı atıştırmalıklar ve ürünler sunabilir ve böylece sağlıklı kalmalarına yardımcı olabilir.

    Akıllı telefonların onarımı
Akıllı telefonlar hem iş hem de kişisel kullanım için çok önemlidir. Ama hiç akıllı telefonunuzu tamir etmeye çalıştın mı? Böyle bir girişim gösterdiyseniz, akıllı telefonu tamir etmenin çok pahalı olduğunu ve satış fiyatı ile neredeyse aynı olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Pennsylvania’da iDropped ve başarılı akıllı telefon tamir atölyeleri zinciri gibi akıllı telefonlardaki hizmetler şu anda ülke çapında mevcut. Bozuk veya hasarlı ekranları düzeltmek ve akıllı telefonların teknik sorunlarını çözmek için en iyi yeteneğe sahipseniz, iyi para kazanmak için uygun fiyatlı bir akıllı telefon tamircisi veya servisi açabilirsiniz.     

    Sözleşmelerin sonuçlanması
Gayrimenkul alım satım şirketlerine başvuran kişi sayısı arttıkça, sözleşme yeterlilik gelişimi sürecinde profesyonel desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer bu süreçte profesyonel, yetkin ve becerikli iseniz, iyi bir işe başlayabilir veya sözleşme hizmeti vermeye başlayarak kendi şirketinizi kurabilirsiniz. Öncelikle, küçük ve iyi test edilmiş bir çalışmaya başlamanız ve başarılı olduktan sonra işinizi büyütmeye devam etmeniz önerilir.    

    İş Performansı Testi
Uygulamalar , hareketlilik siteleri ve e-ticaret her iş için önemli ve önemli hale gelmiştir. Ama genellikle düzgün çalışmıyorlar. Bunun nedenlerinden biri, şirketin her zaman uygulamalarını veya yazılımlarını yeterince test etmemesi ve testi yürüten ilgili uzmanlara büyük ilgi duyması ve iş testi hizmetlerine olan talebin artmasıdır. Örneğin, SOASTA olarak adlandırılan bir şirket müşterilerine bulut test hizmetleri sunmaktadır.

İşletme hizmetleri
Şirketlerdeki personel sıkıntısı yaşanmaktadır ve bazı şirketler boş pozisyona yeni uzmanlar alma arzusuna sahip değildir. Pazarlama, satış, BT vb. becerilere sahip, dışarıdan temin gibi iş hizmetleri sağlayan ve bu hizmetler için başvurabilecek şirketler var.

Bu bilgi, özellikle küçük bir işletme kurmak isteyen girişimciler için iyi ve yararlı bir haber olabilir

 


mavimorfikirlera

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 16
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 280
Kayıt tarihi
: 03.07.18
 
 

İş deneyimleri ve gelecekte yapılabilecek işler hakkında yazılar yazmayı düşürünere bu blogu kurd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster