Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Mayıs '21

 
Kategori
Alışveriş - Moda
Okunma Sayısı
65
 

Yeni Trend Poparazzi

Bildiğiniz Sosyal Medya Mecralarından Farklı Bir Uygulama; Poparazzi

Sizi yarışa sokan rakamlardan sıkıldıysanız Poparazzi tam size göre. Sosyal medya kullanıcılarının ezberi bozacak olan Poparazzi de selfie, like ve takipçi sayısı bulunmuyor. Çünkü Poparazzi sizin değil arkadaşlarınızın ne yaptığını merak ediyor.

 

Sosyal medyanın kurallarını belirleyen Snapchat, Instagram, Facebook ve TikTok gücünü korumaya devam olsa da artık oyunun yeni oyuncuları da sahnede… Poparazzi mevcut tüm uygulamalardan farklı ve tüm kalıpları yıkarak yeni bir düzen kurmak niyetinde. Poparazzi de kimse kimseyle yarış hâlinde değil ve selfie özelliği yok. Uygulamanın tek bir var amacı var; yakınlarınızla birlikte eğlenmenize imkân sunmak…

Uygulama kullanıcıların fotoğraftaki kişiyi etiketleyerek paylaşım yapmasına izin veriyor. Böylelikle de bireysel paylaşmalara mani oluyor. Kısacası arkadaşlarınızın sizi etiketleyebilmesi için bir Poparazzi hesabına sahip olması gerekiyor. Poparazzi paylaşımlarında fotoğrafların düzenlenmesine izin verilmiyor. Paylaşımlara emojilerle tepki vererek etkileşimde bulunuyorsunuz. Ancak şöyle kötü bir yanı var fotoğraflarınızı kimlerin gördüğüyle ilgili detaylı bilgi vermiyor uygulama.

Uygulamayı telefonunuzdaki adres defteriyle eşleştirdiğinizde tüm adres defterini kopyalıyor, ancak manuel bir düzenleme yapmanıza izin vermiyor. Uygulama yeni değerler barındırıyor ve çok fazla uygulamada vakit geçirmenizi engelliyor. Önümüzdeki günlerde belli iyileştirmelerin yanında Android sürümünün de çıkması bekleniyor.

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
 
Toplam blog
: 54
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 121
Kayıt tarihi
: 20.09.16
 
 

Ankara'da, esnaf bir babanın ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olarak dünyaya gözlerimi açtım. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster