Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Aralık '12

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
1973
 

Yeni yılların en yenisi kutlu olsun!

Yeni yılların en yenisi kutlu olsun!
 

Umarım yıbaşı ağacınızın altında hayattan beklediğiniz tüm hediyeler vardır


İşte bir 365 gün 6 saat daha tükettik! Umarım gerçekten tüketmemiş, keyifle yaşamışsınızdır. Sağlık, huzur, mutluluk yuvanızdan eksik olmamıştır. Diyelim ki her şey ters gitti. Önümüzde yepyeni bir yıl var! 2013 yılı yaklaşırken insanların da 2013 için düşünceleri yoğunlaşıyor. Acaba 2013 de ne yapmalıyım? Nereye gitmeliyim? Kime ne söylemeliyim? 2013 için en güzel yılbaşı sözleri, kutlamaları, sms’lerini paylaşmaya karar verdim. Umarım siz de bu güzel sözleri beğenir facebook ve twiteer da paylaşırsınız. Hepinizin YENİ YILINI KUTLUYORUM!

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2013 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! Allah’ım huzurlu sağlıklı mutlu bereketli bir yıl versin sizlere!Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. NİCE YILLARA!

2013 kutlamaları:

*Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2013’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dilerim… NİCE YILLARA!!!

*Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. MUTLU YILLAR!!!

*Yeni yılda; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarpın bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayırın kendinize… MUTLU YILLAR!!!

*Yeni yıl bizlere kutlu olsun… Yeni yıl sizlere de kutlu olsun… Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun…

*Yaşamınızca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep sizin olsun. MUTLU YILLAR!

*Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum…

*Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!

*Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle…

*Hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2013 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

*Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2013 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… MUTLU YILLAR…

*Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

*Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2013 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara…

*Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

*Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

*2013 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

*2013 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!
 *Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2013 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

*2012 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2013 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!!

*2013 yılı öyle bir yıl olsun ki, 201 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

*Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

*Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

*2013 yılında da hiç ümitsiz kalmamız ve hayallerine kavuşmanız dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

*Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..

*Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar...

*Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sizlere gelsin. Mutlu Yıllar!!!

*Yeni yılın size neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle ..en içten sevgilerimle..

*Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele.. MUTLU YILLAR !!!

Umarım sizinde ruh halinize uyun bir kutlama yazısı bulmuşsunuzdur, Mutlu Yıllar<>

Hayatta her gününüz yeni yıl neşesi ve bolluğu ile geçmesi dileği ile…

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

Bu blog Editör'den Öneriler alanında yayınlanmıştır

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 781
Toplam yorum
: 112
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 3870
Kayıt tarihi
: 23.09.12
 
 

16- 06- İstanbul'da doğdum. Tatbiki Güzel Sanatlar Tekstil Ana sanat dalı Moda tasarımı bölümünde..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster