Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Aralık '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
283
 

Yeniay oğlakta

Yeniay oğlakta
 

2016 yılını 29 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan 7 derece Oğlak’taki yeniayla bitiriyoruz. Yeniay haritasında 29 derece Oğlak burcu yükseliyor ve haritanın 12. evinde meydana gelecek olan bir yeniay bu. 29 derece anaretik(bitiş) bir derecedir ve keza 12. ev (son) de öyledir. Bu bağlamda, hayatlarımızda bazı şeylerin sonlanacağını öngörebiliriz. Öte yandan, her bitişin de bir başlangıç olduğunu biliyoruz, yani biten her şeyin yerine yenisi gelecektir. Oğlak burcu da öncü ve başlatan bir burç olduğundan dolayı yenilikler kaçınılmaz olabilir. Buna ek olarak, bu yeni ay Pluto ile etkileşim içinde. Pluto değiştiren ve dönüştüren bir gezegendir, bu anlamda eskilerden kurtularak yenilenme ve bitirme enerjisini hayatımıza sokabilir. Bu değişimler kişisel hayatlarımıza bağlı olarak küçük ya da büyük olabilir.
 
Bunun yanı sıra, yeniayın Mars-Neptün ile olan sekstil açısı ve retro olan Merkür’ün yeniay ile olan kavuşumu belli bir süredir üzerinde düşündüğümüz fakat gerçekleştirme fırsatı bulamadığımız fikirlerimizi hayata geçirme ya da ideallerimiz için start alma zamanına işaret ediyor olabilir. Bunun için aksiyon alma fırsatını elde edebiliriz çünkü yeniayın ay düğümleri ile olan uyumlu açısı kadersel kararların alınabileceğini gösteriyor olabilir.
 
Bu yeniayın 12. evde gerçekleşmesi şifalanma, hastaneler, hapishaneler, yardım kuruluşları, bilimsel keşifler, suikastler, gizli işlerin görünür olması gibi konuları ön plana çıkarabilir.
Yeni ay Facies sabit yıldızıyla etkileşim içinde. Facies olumsuz anlamda hastalıklara, kazalara, kötü bir şekilde ölümlere ve göz ile ilgili problemlere yol açabilir, öte yandan; üretkenlik, çalışkanlık, hedefleri gerçekleştirmek için cesaret ve kararlılık veren olumlu bir yanı da vardır.
 
Sağlık bakımından ise; dizlerde oluşabilecek rahatsızlıklar, incinmeler; kemik ile ilgili hastalıklar, kırılmalar, deri ve dişlerde oluşabilecek hastalıklar meydana gelebilir.
Sevgilerimle,
Burçin Borazan

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 47
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 466
Kayıt tarihi
: 22.07.15
 
 

14 Mayıs 1975'te İstanbul'da doğdum. Güneş burcum Boğa, yükselenim Aslan ve Ay burcum ise Yengeçt..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster