Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Şubat '13

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
10114
 

Yetenek Sizsiniz'de Emir Başar şoku! Neden oylanmadı?

Yetenek Sizsiniz'de Emir Başar şoku! Neden oylanmadı?
 

Emir Başar Gülseven


Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 2. tur heycanı devam ediyor. 2. turun en merakla beklenen yarışmacılarından biri olan Emir Başar Gülsever'in performansı yine herkesin beğenisini kazanmışken Acun ılıcalı herkesi şoke etti. Yarışmacının performansından sonra onu oylamaya sunmayarak bir nevi diskalifiye etmiş oldu.

İlk turdaki performansının yanında afacanlığı , sevimliliği ve hazır cevaplılığıyla herkesin beğenisini kazanan Emir Başarr Gülseven 2. Turda'da sergilediği performansla gönülleri fethetti. İlk olarak Ramstein'in Du Hast Mich adlı şarkısını seslendiren Emir Başar daha sonra MichelTelo'nun Mosa Mosa adlı şarkısını seslendirdi. Küçük yaşına rağmen 2 yabancı şarkı söyleyen yarışmacı bu sefer Ata Demirer'in yeniden gündeme getirdiği Kara Çalı adlıyı seslendirdi. Son olarak süpriz olarak hazırladığı semazen gösterisinde Emir Başar sevimliliği ve tatlılığıyla herkesin beğenisini kazandı.

Emir'in performansından sonra programın yapımcısı, sunucusu ve juri üyesi Acun Ilıcalı Emir Başarı'ın annnesini sahneye çağırarak ''Emir'i oylamaya sunmayıp onu misafir etmiş olalım ''demesi herkesi şoke etti. Bu Emir'in kibarca diskalifiye olması anlamına geliyordu. Eğer Acun Ilıcalı Emir Başar'ın yaşı küçük diye oylanmasını istemediyse o zaman ilk turda kendi neden oyladı? Yok eğer performansını beğenmediği için oylamadıysa o zaman bu Acun'un halkın adamı kimliğinden ne kadar uzak olduğunun göstergesi olmuş oldu. Eğer oylansaydı Emir Başar yüzde 90'ın üzerinde oy alacak gibi görünüyordu. 

Acun'un Emir Başar'ı diskalifiye etmesinin tam sebebi ne bilemiyoruz ama Emir eğer oylansaydı değil bu turu geçmek finalde şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olacağını herkes görecekti.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Yetenek sizsinizde oylamaları Dikkatle izledinizmi.Jürinin Beğenisi olan yarışmacı Jüri tarafından Müsbet yönde eleştirilirken Salondakilerce oylaması isteniyor.Değilse İSTENMİYOR VE BEĞENİ YOKSA Aksi yapılıyor.Hülasa seyirci inceden inceye yönlendiriliyor.Sonra Çocuk kazansa Acun medyaya getirisi ne olacak.tabii bu işin ticari yönüde var.

ALAIDDIN ulukan 
 20.02.2013 16:11
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 139
Toplam yorum
: 60
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 10019
Kayıt tarihi
: 03.06.10
 
 

Müzik dinlemek (Türkçe Pop) ve futbol maçı (özellikle Beşiktaş maçları) izlemekten hoşlanıyorum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster