Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

03 Eylül '12

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
160
 

Yeter!

Yeter!
 

%48 in sonucu


"Şunu herkesin bilmesini isterim ki Türkiye Cumhuriyeti, milletiyle ve devletiyle terörle mücadeleye kararlılıkla devam edecektir. Uluslararası karanlık çevrelerin kuklası haline gelen terör örgütü hangi kalleşçe tahrike, hangi namert senaryoya sarılırsa sarılsın millet olarak bizler, bu canilerin hedeflerine ulaşmalarına asla müsaade etmeyeceğiz."

Mesajında, "sağduyu ve metanet" vurgusu yapan Erdoğan, "Bu alçakça saldırılar karşısında milletçe sağduyu ve metanetimizi de sabırla muhafaza edeceğiz. Hainlerin, millet olarak bizleri öfke ve nefrete sevk etme tuzaklarına asla düşmeyeceğiz" ifadesini kullandı.

Başbakanın, ilçe basıp 10 vatan evladını şehit eden hainlere karşı yaptığı açıklama bu. Son zamanlarda artan terör olaylarının ardından yapılan standart metin. Ezberlemiştir artık kendisi bunu? Ya allah aşkına adamlar senin ülkende senin askerine, devletine ve sana etmedik laf bırakmıyorlar; belediye başkanı açıkca küfür ediyor sen daha yaptığın açıklamaya bak. Bundan mı korkacak dağda ki hainler? Yaptırım gücü olacak şeylerden bahsetsen keşke?

Sonra bu açıklamayı neden Genelkurmay Başkanına gönderiyorsun? Olimpiyatlarda madalya alanları hemen dakikasına arıyormuşşunuz. Hiç bir gün şehit babasını aradınız mı? Acısını paylaşıp, özür dilediniz mi? Eşiniz televizyonlarda günlerce dünyanın öbür ucunda ölenler için ağladı, bir gün de çıkıp bu vatanın evlatları için ağladı mı? Siz 12 eylülde ölenler için şiir okuyup ağladınız bugün ölenler onlardan daha mı değersizdi? Yapmayın sayın başbakan bütün ülkenin vebali omuzlarınızdayken bunları yapmayın. Artık gerçekten YETER!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Evet, sulu gözlü de dahil, şehitlerimiz için hiç ağlamadılar. Hele sulu göz ağlar mı benimki de laf işte. Selam ve saygımla...

S Zobu 
 11.01.2013 14:55
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 54
Toplam yorum
: 26
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 939
Kayıt tarihi
: 10.02.12
 
 

Artvin- Hopa doğumluyum.elektrik-elektronik mühendisiyim. İşten fırsat buldukça kendimce yazdığım..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster