Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Şubat '09

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
1051
 

Yeter Aziz yeter

Yeter Aziz yeter
 

Saygıdeğer Fenerbahçeliler,

Bir kişiye Türkiye'de bir takımın çok büyük bir potansiyeli olduğunu belirterek kendisinden bu potansiyeli örgütlemesini isteyip görevlendirsek ve ardından bu kişi bu işi mükemmel başarsa!...

Diyelimki;

Yepyeni mükemmel bir stad için sponsorlar bulsa, kredilerle, taraftarın parası ile bu stadı tamamlasa ve 155 bin taraftar kartı satsa ve bunların en ucuzundan yıllık 30 tl alsa, bir mağaza kurup bu mağazanın yıllık cirosunu 40 milyon dolarlara ulaştırsa, televizyon gelirleri diğer gelirlerden daha aşağıda kalmasını başarmış olsa.Ayrıca en önemlisi bu büyük taraftar kitlesinden oluşan camiayı kurumsallaştırmayı çok büyük ölçülerde başarmış olsa ki bu bahsettiklerimizin tamamı başarılmıştır.

Ancak yine bu kişiye,

Yalnız bu elde ettiğin gelirleri futbol şubesine harcarken öyle berbat öyle etkisiz bir takım kur yabancıların çoğu sıradan olsun milli oyuncu olan yabancıları bünyende barındırma taraftarların hep umutsuz mutsuz ve Galatasaray'ın gerisinde kalsın, asla takımın günümüz futbolun gerektirdiklerini yapamasın deseler galiba tüm bunları yapmayı ancak başaracak kişi AZİZ YILDIRIM olurdu.

Bu kadar gelirle bu bilançolarla insan bir Galatasaray, bir Beşiktaş takımına bakıyor ve birde Fenerbahçe kadrosuna bakınca maalesef kendisini derin derin düşüncelerden uzak tutamıyor.

Bundan bir kaç sene önce taraftarlar orta sahada Appiah'ın ve Aurello'nun oynamadıkları bir maçta dahi SELÇUK ve DENİZ'e tahammül edemezken şimdi Josico ve Maldonado'nun yerine SELÇUK' a bir şey olmasın diye dua ediyorlar.

Nereden nereye Bravo SAYIN AZİZ BAŞKAN Bravo.

Fenerium'da yaptığımız harcamalarımız Josico, kombinelerimiz Maldonado olarak bize geri dönüyorlar.

Lütfen Sayın Başkanım,

Yeni dönemde yönetime talip olmayın. Çünkü siz artık KANARYA'nın UÇMASINA ENGEL OLAN BİR KELEPÇE HALİNE GELDİNİZ.

Eğer yıllar öncesi gibi SİMAOLARI ve bunca tecrübeden sonra Josico'ları getirecekseniz yeni yönetimde futbol takımını kurumsal yöneticilere devretmeyecekseniz LÜTFEN gidin ve en yüksek seviyede iken gidin. Aksi takdirde bunca yaptıklarınızdan sonra taraftar tarafından İSTİFAYA davet edilmeniz ve tarafların size olan güvenini kaybetmesinden sonra giderseniz bu yaptıklarınızın hiçbirisi hatırlanmayacaktır.

Saygılarımla.

ASU GİZLİ

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 13
Toplam yorum
: 6
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 1787
Kayıt tarihi
: 28.09.08
 
 

Bendeniz 28.03.1977 yılında İstanbul'da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi İstanbul'da tamamladım. Li..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster