Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Ekim '11

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
127
 

Yıldönümü

Yıldönümü
 

15 Ekim 2010’du... Yer; Asmalı Mescit önce Hardal sonra Babylon’du. Kırmızı kalpli balon aldı. Sigarayla patlattım. İstiklal caddesinde ordan oraya koşturduk... Nevizade'ye gittik... İlk fotoğraflarımızı çektik. O zaman saçları kısaydı.

Ertesi sabah oldu... O’nun mesajıyla uyandım.”günaydın ne yapalım bugün?”İlk gittiğimiz yer Limonlu bahçe'ydi. Kırmızı tişörtü bej yeleği vardı. Bir de büyük parlak gözleri...
 
İklimimiz belli olmadı hiç... ne zaman sakin ne zaman fırtınalı bilemedik. Bazen aile olduk... bazen yabancı... İnişlerimiz çıkışlarımız çoktu... Tecrübelere dayandırılamadı. Hayatımız değişti birlikte... hayata bakışlarımız da..

15 Ekim 2011 oldu... 1 yıl doldu. Boğazım şiş, üşüme terleme birlikte. Değil evden, yorganın altından üstüne çıkmam imkansız. O geliyor bana... yanında çikolatalı pasta, roze şarap, ateş düşürücü ve C vitamini..
 
Onun için zorluyorum kendimi... çaktırmadan... tüm gücümü topluyorum...”hadi pastayı keselim, ama kahve içelim yanında” ..  1 tane mum yakıyoruz.. 2 tane maytap... dilek tutuyoruz.. Üflüyoruz.. Sarılıyoruz..
 
Yarım saat geçmiyor... Titreme nöbeti geliyor... apar topar hastaneye gidiyoruz.. Başımda bekliyor, benimle doktoru dinliyor, ilaçlarımı alıyor, çorba yapıyor, başımı okşuyor.
 
1 yıl sonra anlıyorum. “1”olduğumuzu..
 
www.yaseminsol.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Farkında olmadan, hissetmeden birbirine bağlanmak ve hiç ummadığın bir anda bunu hissetmek hergün duyulan aşk sözcüklerinden çok daha değerli bence. Sevgi; şevkat ve merhamet duygularını barındırmalı ilk önce. Ne mutlu size. Geçmiş olsun dileklerimle...

Merve Ballı Acar 
 17.10.2011 15:45
Cevap :
teşekkür ederim :)  17.10.2011 16:52
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 33
Toplam yorum
: 35
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 724
Kayıt tarihi
: 06.06.07
 
 

Seyahat etmek, gezmek, fotoğraf çekmek, okumak ve yazmak en sevdiklerim..O yüzden bu blogu kurdum..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster