Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

10 Eylül '18

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
46
 

Yıllar Sonra

Yıllar sonra ilk aşk ile karşılaşma nasıl olmalıdır sizce? Ya da hayal ettiğinizi gibi romantik veya dramatik olur mu?

Hayır, hayatta hiç bir şeyin planladığımız şekilde gitmediği gibi bu da planladığımız gibi olmaz. Onunla çok şarhoşken ya da biraz (!) sarhoşken karşılaşabilirsiniz! Hatta daha kötüsünü söylüyorum, masada ilk onu görmeyebilirisiniz de! Ama o gözlerini dikmiş size bakıyordur. O artık evli ve çocuklu da olabilir, siz de boşanma aşamasında olabiliriniz. Siz arkadaşlarınızla konuşurken tek gördüğünüz size dikkatlice ve dik dik bakan bir çift gözdür.

Normalde olsa eski sevgililerin arkasından böyle bir durumda alkolün de size verdiği yetkiye dayanarak mesaj atarsınız. En azından bir kısmımız bunu yapıyordur, ama artık o kadar uzaktır ki onu bile yapabileceğinizi kişi durumunda değildir. Bu durumlarda yapılabilecek en güzel şey, önce biraz sakinleyip bunun evrenin bir mesajı olmadığını, olağanüstü bir raslantı olmadığını kabul etmek ve o en saf, temiz sevgiyi hissedip kendinizi o günlerdeki gibi temiz hissetmekdir... Çünkü bilirsiniz, aradan  o kadar yıl geçmiştir ve siz o kadar da temiz değilsinizdir artık.

Sahi o yıllardaki gibi temiz ve saf sevgiler kalmışmıydı artık? Ya da şöyle de sorabiliriz kendimize, hangimiz temiz ve saf kalabilmiştik? 

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 4
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 85
Kayıt tarihi
: 06.12.17
 
 

Merhaba, üniversitede Grafik Tasarım okumama rağmen hiç o mesleği yapacak kadar sevemedim bölümüm..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster